V Górska Przygoda – bieg górski i nordic walking

V Górska Przygoda – bieg górski i nordic walking

Wielkimi krokami zbliża się V edycja Górskiej Przygody, która odbędzie się 10 listopada 2018. Malownicze ścieżki beskidów po raz kolejny staną się areną rywalizacji biegaczy górskich i Nordicowców. Start/meta imprezy oraz biuro zawodów zlokalizowane będą jak co roku w Hotelu Podium*** w Wiśle.

Organizator imprezy, Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji, jak co roku dokłada wszelkich starań, aby stworzyć imprezę rodzinną, na której liczy się przede wszystkim dobra zabawa ze zdrową, sportową rywalizacją. Celem zawodów jest także promocja zdrowego stylu życia.

Trasa biegu liczyć będzie 17 km natomiast trasa Nordic Walkingu wyniesie 12,5 km. Zawodnicy będą rywalizować ze sobą w poniższych kategoriach wiekowych:

Kategorie wiekowe – Bieg:

Kobiety OPEN                                   Mężczyźni OPEN

Kobiety 16-29 lat (K1)                     Mężczyźni 16-29 lat (M1)

Kobiety 30-39 lat (K2)                     Mężczyźni 30-39 lat (M2)

Kobiety 40+ (K3)                              Mężczyźni 40-49 lat (M3)

Mężczyźni 50+ (M4)

Kategorie wiekowe – Nordic Walking:

Kobiety 16-39 lat (NK1)                  Mężczyźni 16-39 lat (NM1)

Kobiety 40+ (NK2)                           Mężczyźni 40+ (NM2)

Trasa biegu wraz z profilem wysokościowym dostepna jest pod linkiem:

http://www.mikspec.pl/myroute/default/readroute/150269/1/10
jak również trasa Nordic Walking:

http://www.mikspec.pl/myroute/default/readroute/150274/1/10

Górska Przygoda to doskonała szansa by spróbować swych sił na górskiej trasie biegowej. Na każdego uczestnika biegu na mecie będzie czekał wyjątkowy medal FINISHERA wykonany z drewnianym akcentem i nawiązujący do górskiej aury, w której rozgrywane będą zawody.

W trakcie imprezy zostaną także rozegrane zawody dla dzieci – jak co roku najmłodsi zmierzą się z pętlą wokół Hotelu Podium w swojej Małej Górskiej Przygodzie! Każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal oraz upominek na dekoracji.

Uczestnicy biegu mogą także zakupić pamiątkową koszulkę V edycji Górskiej Przygody z możliwością personalizacji. Warto dodać, że koszulka wykonana jest ze spacjalnej oddychającej tkaniny, która z pewnością doskonale sprawdzi się na górskich szlakach. Koszulka dostępna jest w sklepie internetowym Imaginario:

https://imaginario.pl/kategoria/ona-koszulki

https://imaginario.pl/kategoria/on-koszulki

Zgodnie z programem zawodów na trasę pierwsi wyruszą biegacze (start biegu zaplanowano na godzinę 11:00), aby przecierać szlak startującym minutę po nich Nordicowcom (starg zawodów Nordic Walking o 11.01). Gdy dorośli będą rywalizować na trasie żółtego szlaku, swoje 5 minut chwały będą mieć najmłodsi – Mała Górska Przygoda wystartuje o godzinie 11:10.

Rozpoczęcie dekoracji przewidziano na godzinę 14:30. Zaraz po dekoracji odbędzie się coroczne losowanie cennych nagród dla uczestników biegu. Do wylosowania będą m.in. urządzenia od firmy Garmin, weekendy w Hotelu Podium*** czy badania wydolnościowe w Centrum Diagnostyki Sportowej „Diagnostix“.

Zapisy Bieg i Nordic Walking:
http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/662/gorska-przygoda-edycja-v.html

Zapisy Bieg Dzieci:
http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/663/gorska-przygoda-edycja-v-zawody-dzieci.html

Więcej informacji już wkrótce na www.sportpelenpasji.pl oraz na wydarzeniu Facebookowym:

https://www.facebook.com/events/272890066515221/

 

Zapraszamy!

Translate »