4RUN Bieg 4 Żywiołów

4RUN Bieg 4 Żywiołów

4RUN Bieg 4 Żywiołów, to inicjatywa kilku zapalonych sportem freek’ów, których połączyła przyjaźń, pasja i miłość do biegów ekstremalnych. Wybór tej właśnie dyscypliny, może wydawać się kontrowersyjny, jednak my w taplaniu się w błocie i skakaniu przez opony, widzimy znacznie więcej, niż tylko bieg z przeszkodami.

Bieg 4 Żywiołów – poczwórne starcie…

Każdy z nas, stoczył niejedną walkę z żywiołem. W życiu zawodowym, prywatnym, pokonujemy wiele przeszkód, żeby znaleźć się w tym miejscu, na którym nam zależy. Wiemy doskonale, jak często brakuje nam wiary w siebie i motywacji do działania. Każdy z nas miewa chwile wahania, słabości i nie zawsze wierzymy we własne siły. Dlatego wymyśliliśmy sposób, by stanąć oko w oko z wątpliwościami i poczuć moc, która napędzi nas do działania. Bieg z przeszkodami – każda z nich, symbolizuje te, które spotykamy na swojej drodze i każdą pokonujemy, podczas biegu.  To uczucie, kiedy stoimy na starcie i wiemy, że musimy podołać wyzwaniu – 7 kilometrów trasy i 50 przeszkód, ta adrenalina, którą czujemy, na myśl o zwycięstwie, to dla nas najskuteczniejszy motywator. Postanowiliśmy, podzielić się tym sposobem na marazm, z innymi, stąd pomysł na organizację biegu.

50 twarzy Warszawy…

Stolica, większości z nas, kojarzy się z szybkim tempem życia, wielkomiejskim stylem i biznesem. Tym razem okolice Warszawy zaskoczą nas, zupełnie nowym, ubłoconym obliczem. Właśnie pod Warszawą, w gminie Jabłonna, odbędzie się pierwszy, inauguracyjny bieg – 4RUN Bieg Ziemi. Pierwsze starcie z Matką Ziemią, podczas którego, nie oszczędzimy nikogo! Nowa trasa, fala Elite, możliwość zbierania punktów OCR, profesjonalna opieka medyczna, strefy chillout, animacyjna i gastronomiczna, tor dla dzieci – 4RUN KIDS, to tylko niektóre z atrakcji, czekających na uczestników biegu.

Co łączy 4RUN i FC Barcelonę…?

W trosce o zdrowie i formę naszych biegaczy, nawiązaliśmy współpracę z prestiżową marką produktów i usług rekonwalescencyjnych – INDIBA ACTIVE. Tylko u nas, na wszystkich biegach, na wszystkich uczestników eventu, czekać będą fizjoterapeuci i profesjonalny sprzęt, który pozwoli Wam przywrócić formę i zmniejszyć ryzyko kontuzji!

Indiba Active, to pionier w dziedzinie fizjoterapii od ponad 30 lat. Współpracuje z wieloma światowymi klubami sportowymi, m. i. Chelsea Londyn, Arsenal Londyn, FC Barcelona, czy AFC Liverpool. Unikatowa, opatentowana technologia, polegająca na wykorzystaniu prądu o wysokiej częstotliwości, w urządzeniach medycznych, pozwala uzyskać takie efekty, jak łagodzenie bólów chronicznych, czy przyspieszenie rekonwalescencji po urazie, lub nadmiernym wysiłku fizycznym. Technologia jest w 100% bezpieczna dla zdrowia, a skutki jej stosowania, odczuwalne są już po pierwszym zabiegu. Terapia Indiba Activ stosowana jest w fizjoterapii, rehabilitacji, czy kosmetologii.

W naszym odczuciu, to bardzo istotne, aby zadbać o zdrowie i rekonwalescencję uczestników biegu, jesteśmy zdania, że zdrowie i kondycja fizyczna, to jedne z najważniejszych obszarów życia każdego z nas, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji i dbałości, dostosowanej indywidualnie do potrzeb każdego biegacza.

Więcej informacji oraz rejestracja: http://www.bieg4zywiolow.pl/

Autor: Agata Bladosz

Translate »