8 Bieg o Złote Gacie w Brzeszczach – 24 marca 2018

8 Bieg o Złote Gacie w Brzeszczach – 24 marca 2018

Bieg o Złote Gacie w Brzeszczach to impreza rozpoznawana w całej Polsce. Co roku, w marcu, na malowniczej 10 kilometrowej trasie można powalczyć o to jedyne w swoim rodzaju trofeum.

Profesjonalna i sprawna organizacja zawodów oraz wyjątkowa atmosfera z „przymrużeniem oka” sprawia, że przyjeżdżają do nas ludzi, którzy to po prostu kochają. Nasze zwody są świetnie oceniane na największych portalach specjalistycznych, m.in. maratonypolskie.pl, chodzezkijami.pl. W tym roku zostaliśmy nominowani przez biegaczy w plebiscycie na biegowe wydarzenie roku Fundacji „Festiwal Biegowy w Krynicy”.

Wszyscy, którzy przekraczają linię mety otrzymują oryginalne medale w kształcie złotych spodenek , co roku w innym fasonie, z ciekawym mottem umieszczonym na wstążce, które są gratką dla kolekcjonerów.

Tradycją jest również koszulka, którą projektują znani graficy, m.in.: Tomek Minkiewicz, Łukasz Zabdyr, ZUCH Rysuje a w tym roku Maciej Łazowski.

Zawodnicy startują w dwóch kategoriach: bieg oraz Nordic Walking.

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki – zwycięzcy biegu i chodu techniką Nordic Walking otrzymują uszyte specjalnie na tą okazję „Złote Gacie”.

Organizator: Ośrodek Kultury w Brzeszczach,

Partnerzy: Urząd Gminy Brzeszcze, Powiat Oświęcimski, Uczniowski Klub Sportowy, Stowarzyszenie LA Masters, Speed Team Brzeszcze

Nazwa: 8 Bieg o Złote Gacie /plus Nordic Walking/ na 10 km

Termin : 24 marca – sobota, start: godz. 11.00

Biuro zawodów: Hala sportowa w Brzeszczach, ul. Ofiar Oświęcimia 49

Regulamin i zapisy: www.biegBrzeszcze.pl

 

Koordynator biegu, informacje o biegu:

Beata Jagiełło

Kierownik Hali Sportowej w Brzeszczach

Te. 785 – 70 – 85 – 58

Mail: hala.sportowa@ok.brzeszcze.pl

Translate »