ALDI wprowadza do asortymentu drona marki Maginon

ALDI wprowadza do asortymentu drona marki Maginon

W ALDI pojawi się prawdziwy rarytas. Już od soboty 26.11 klienci będą mogli zakupić w sklepach sieci dron marki Maginon z funkcją Wi-Fi oraz kamerą HD.

ALDI coraz częściej zaskakuje klientów ofertą, tym razem od najbliższej soboty fani najnowszych technologii będą mogli zakupić drona marki Maginon. Dron wyróżnia się kamerą HD, zasięg zdalnego sterowania to około 30 do 40 metrów. W przypadku sterowania przez Wi-Fi zasięg wynosi 30 metrów na otwartej przestrzeni. Czas lotu oceniany jest na około 9 do 10 minut. Sprzęt wyposażony jest w funkcję zatrzymania awaryjnego, co więcej, dron wraca do użytkownika od razu po kliknięciu dedykowanego przycisku. Dron Maginon posiada trzy różne poziomy prędkości lotu, dzięki czemu użytkownik swobodnie może dostosować prędkość lotu do własnych potrzeb. Dzięki wbudowanemu 6-osiowemu żyroskopowi zapewnia przez cały czas optymalną stabilność lotu, co w przypadku tego rodzaju sprzętów jest kluczowe. Ciekawą funkcją jest możliwość wykonania przewrotu o 360 stopni we wszystkich kierunkach.

Dbamy o rozwój tego asortymentu i regularnie wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty. ALDI znane jest ze sprzętu dobrej jakości i przystępnej cenie, chcemy także by korzystali z tego miłośnicy technologii w Polsce – mówi – mówi Jakub Tyrlik, Category Manager i Designer of Electronics ALDI Polska.

Sprzęt można kupić za 249 zł, dron objęty jest trzyletnią gwarancją.

Translate »