Aplikacja Helly Hansen pozwala wyzwać na pojedynek mistrzów olimpijskich.

Aplikacja Helly Hansen pozwala wyzwać na pojedynek mistrzów olimpijskich.

W Helly Hansen wierzymy, że nie ma lepszej motywacji niż rywalizacja. Nowa aplikacja Helly Hansen Winter Duel pozwala wziąć udział się w pojedynku z przeciwnikami z całego świata. Na pojedynek możemy wyzwać znajomych z facebooka lub anonimowych miłośników sportu, którzy zechcą podjąć to wyzwanie, które trwać będzie przez 5 tygodni.

Pojedynek wygra ten, kto przebiegnie najwięcej kilometrów w czasie pięciotygodniowych zmagań.

Aplikacja analizuje dystans, czas, warunki atmosferyczne oraz mapę trasy umożliwiając użytkownikom wybór rywala spośród znajomych z facebooka lub sugerując anonimowego przeciwnika. Na liście sugerowanych przeciwników znajdują się również ambasadorzy Helly Hansen – reprezentantka olimpijska USA Kaylin Richardson, zawodowy przewodnik górski z Kanady Jean-Francois Plouffe czy Szwedzcy mistrzowie olimpijscy Szwecji w narciarstwie biegowym Anna Haag i Emil Jönsson.

winter-duel-promo-high-res_1_img

Wystarczy, że uzupełnisz swój profil w aplikacji a ona sparuje Ciebie z przeciwnikiem na Twoim poziomie zaawansowania. Aplikacja bierze pod uwagę frekwencję biegania i pokonywane dystanse. Anonimowym rywalem może być przeciwnik z drugiego końca świata, ale możesz trafić też na elitarną szesnastkę ludzi sportu wspieranych przez Helly Hansen, do której należą narciarze, wspinacze, biegacze i trenerzy gotowi sprawdzić, jaki jest limit Twoich możliwości.

Aplikacja ma funkcję czatu z Twoim rywalem, dzięki czemu będziecie się mogli nawzajem motywować.

Aplikacja Helly Hansen Winter Duel jest dostępna od listopada 2014 i aktywna do lutego 2015. Rywale z największą liczbą przebiegniętych kilometrów zostaną zaproszeni na jedno z kultowych wydarzeń sportowych Helly Hansen – będą to bieg Boulder Bolder w miejscowości Boulder w Kolorado lub maraton Beauty & the Beast w Anglii.

Helly Hansen zapewni zwycięzcom przelot, zakwaterowanie oraz udział w wydarzeniu – więc jedyne, co będą musieli zrobić to dać z siebie wszystko.

Więcej informacji na www.hellyhansen.com/winterduel

Źródło: Informacja prasowa

Translate »