Avalon Extreme na XIII Dniach Biznesu w Sporcie 2017 Zwycięstwo zaczyna się od upadku
Avalon Extreme Team

Avalon Extreme na XIII Dniach Biznesu w Sporcie 2017 Zwycięstwo zaczyna się od upadku

„Avalon Extreme – Zwycięstwo zaczyna się od upadku”. Taki będzie temat przewodni panelu dyskusyjnego podczas Dni Biznesu w Sporcie 2017 z udziałem koordynatora oraz ambasadora projektu, Tomasza Bidusia. Spotkanie ze studentami Szkoły Głównej Handlowej odbędzie się we wtorek, 5 grudnia o godz. 19:00 w auli A w budynku A przy ul. Rakowieckiej 24.

 

Dni Biznesu w Sporcie to cykliczna konferencja poświęcona szeroko rozumianemu zarządzaniu w sporcie. XIII edycja wydarzenia odbędzie się w dn. 5-7 grudnia w Szkole Głównej Handlowej. Wśród panelistów znajdują się przedstawiciele związków sportowych, klubów, firm promujących się przez sport, organizatorzy imprez oraz dziennikarze sportowi.

Avalon Extreme Team

W panelu poświęconym Avalon Extreme weźmie udział m.in. Tomasz Biduś, koordynator i ambasador projektu. – Sporty ekstremalne są w naszym DNA, dlatego przy każdej okazji dzielimy się doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie profesjonalnej komunikacji przez sport. Avalon Extreme to unikalny projekt w skali naszego kraju. Przełamujemy stereotypy na temat niepełnosprawności oraz inspirujemy do uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności. Uczestników naszego spotkania będziemy chcieli wprowadzić w nasz ekstremalny świat – powiedział Tomasz Biduś.

Wstęp na Dni Biznesu w Sporcie jest bezpłatny. Panel dyskusyjny potrwa godzinę.

Translate »