Bieg Wadowicki zbliża się wielkimi krokami

Bieg Wadowicki zbliża się wielkimi krokami

Już 21 maja 2016 r. biegacze z całej Polski ruszą 10 kilometrową trasą ulicami słynnych Wadowic.

Bieg Wadowicki to bieg na dystansie 10 kilometrów, a równolegle z zawodnikami biorącymi udział w II edycji zmierzą się z wadowicką trasą zawodnicy nordic walking.  Przed startem głównym swoją szansę będą miały również dzieci oraz młodzież – przygotowaliśmy dla nich dystanse dostosowane do wieku dzieci oraz ich możliwości. Jedno jest pewne – mali i duzi sportowcy na pewno zakochają się w bieganiu! Dzieci, młodzież oraz całe Rodziny – zapraszamy do udziału w uczcie biegania!

Ukazał się film promujący II Bieg Wadowicki, który ma na celu pokazanie, bieganie to nie tylko kilometry, a możliwość aktywnego spędzenia czasu w grupie świetnych ludzi.

Link do filmu: https://www.facebook.com/biegwadowicki/videos/1063008497106470/

 koszulka - 2

Zapisy do biegu głównego oraz marszu nordic walking rozkręciły się na dobre, specjalny formularz zgłoszeniowy jest  dostępny na oficjalne stronie wydarzenia: www.biegwadowicki.pl.

DO 30 kwietnia obowiązuje niższa opłata startowa! Na listach startowych już ponad 500 zawodników.

Co w pakiecie?

Każdy zawodnik w pakiecie startowym otrzyma: specjalną koszulkę techniczną, unikalną torbę z nadrukiem, posiłek regeneracyjny, napój specjalnie na tę okazję odlewany medal i oczywiście tradycyjną… wadowicką kremówkę z Galicjanki.

Podczas biegu zwycięzcy mogą liczyć na nagrody finansowe oraz cenne nagrody  rzeczowe z firmy Regatta Great Outdoors oraz Dare2b.  Przygotowaliśmy także nagrodę dla najlepszego zawodnika z Powiatu Wadowickiego oraz niespodzianki dla  najliczniejszej drużyny. Podczas trwania biegu profesjonalną opiekę dla dzieci zapewni firma MiniBoom.

Torba

Myślicie, że to koniec?

Każdy zawodnik będzie uczestniczył w konkursie z nagrodami, wśród których znajduje się m.in.: tablet, vouchery do parków rozrywki, takich jak Park Miniatur, Warownia Inwałd, Energylandia. Do wygrania również vouchery do Wadowickiego Sherlocka oraz karnet do Wadowickiej szkoły MMA – Formmy. Do wygrania również weekend w luksusowym hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach.

W tym roku pomagać biegaczom walczyć z własnymi słabościami będzie grupa pacemakerów

Zapraszamy do Wadowic, na jeden z ciekawszych biegów w Polsce, gdzie rozrywka i dobra zabawa łączy się ze sportem.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej – biegwadowicki.pl oraz facebook.com/biegwadowicki

Papież Jan Paweł II mówił: „wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali”, przyjedź do Wadowic i  pokaż, że #wymagaszodsiebie!

Translate »