Bieg Wadowicki zbliża się wielkimi krokami!

Bieg Wadowicki zbliża się wielkimi krokami!

Już 21 maja 2016 r. biegacze z całej Polski ruszą 10 kilometrową trasą ulicami słynnych Wadowic. Po sukcesie pierwszej edycji, która przyciągnęła do miasta ponad 450 zawodników, organizatorzy postanowili rozszerzyć imprezę o dodatkowe starty oraz atrakcje.

II Bieg Wadowicki - plakat

Bieg Wadowicki to bieg na dystansie 10 kilometrów, a równolegle z zawodnikami biorącymi udział w II edycji zmierzą się z wadowicką trasą zawodnicy nordic walking.  Przed startem głównym swoją szansę będą miały również dzieci oraz młodzież – przygotowaliśmy dla nich dystanse dostosowane do wieku dzieci oraz ich możliwości. Jedno jest pewne – mali i duzi sportowcy na pewno zakochają się w bieganiu! Dzieci, młodzież oraz całe Rodziny – zapraszamy do udziału w uczcie biegania!

Zapisy do biegu głównego oraz marszu nordic walking ruszają już 12 lutego, specjalny formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na oficjalne stronie wydarzenia: www.biegwadowicki.pl.

Mapka II BW - mniejsza

Co w pakiecie?

Każdy zawodnik w pakiecie startowym otrzyma: specjalną koszulkę techniczną, unikalną torbę z nadrukiem, posiłek regeneracyjny, specjalnie na tę okazję odlewany medal i oczywiście tradycyjną… wadowicką kremówkę.

Podczas biegu zwycięzcy mogą liczyć na nagrody finansowe oraz cenne nagrody  rzeczowe z firmy Regatta Great Outdoors oraz Dare2b.  Przygotowaliśmy także nagrodę dla najlepszego zawodnika z Powiatu Wadowickiego oraz niespodzianki dla  najliczniejszej drużyny. Podczas trwania biegu profesjonalną opiekę dla dzieci zapewni firma MiniBoom.

Zapisy

Myślicie, że to koniec?

Każdy zawodnik będzie uczestniczył w konkursie z nagrodami, wśród których znajduje się m.in.: tablet, vouchery do parków rozrywki, takich jak Park Miniatur, Warownia Inwałd, Energylandia. Do wygrania również vouchery do Wadowickiego Sherlocka oraz karnet do Wadowickiej szkoły MMA – Formmy!

Zapraszamy do Wadowic, na jeden z ciekawszych biegów w Polsce, gdzie rozrywka i dobra zabawa łączy się ze sportem.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej – biegwadowicki.pl

oraz facebook.com/biegwadowick

Papież Jan Paweł II mówił: „wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali”, przyjedź do Wadowic i #wymagajodsiebie!

Translate »