I Bieg Wadowicki

I Bieg Wadowicki

Wadowice to miasto znane w całej Polsce z powodu osoby Jana Pawła II. Od wielu lat przybywają do tego  miasta turyści z całej Polski. Sportowo miasto Wadowice nie jest jeszcze znane szerszemu gronu.  Grupa Wadowickich biegaczy i entuzjastów sportowych postanowiła to zmienić. Fundacja Święty Uśmiechnięty oraz Wadowiccy mieszkańcy  zapraszają na  I Bieg Wadowicki. Odbędzie się on w nieprzypadkowym terminie, czyli 16 maja (sobota) dwa dni przed urodzinami Jana Pawła II. Na Rynku w Wadowicach zapanuje prawdziwe święto biegania.

LOGO Bieg Wadowicki

W godzinach popołudniowych spod domu Papieża Polaka oraz Bazyliki Ofiarowania NMP wyruszą biegacze w urokliwą dziesięciokilometrową trasę po miejskich i podmiejskich drogach. Organizatorzy zapewniają że przygotują profesjonalną imprezę na wysokim poziomie, liczą że do Wadowic zjadą się po raz pierwszy biegacze z całej Polski i będą chcieli wracać tu w kolejnych latach.

trasa 2

Dla uczestników czekają bogate pakiety startowe zawierające koszulkę techniczną, specjalnie odlewany medal, posiłek regeneracyjny, upominki od sponsorów oraz oczywiście tradycyjna wadowicka kremówka

Zapraszamy do Zapisów oraz startu w  I Biegu Wadowickim

Więcej informacji oraz zapisy na stronie biegu biegwadowicki.pl i na Fanpage facebook.com/biegwadowicki

Źródło: Informacja prasowa

Translate »