Bielizna termoaktywna  Helly Hansen

Bielizna termoaktywna Helly Hansen

Bielizna termoaktywna to flagowy produkt marki Helly Hansen. Już  kolejny rok z rzędu zdobywa w Polsce tytuł najlepszego produktu w swojej kategorii podczas targów Snow Expo w Warszawie. nagrodę  Best in Snow Expo – przyznaje jury, w którego składzie zasiadają eksperci  – dziennikarze sportów zimowych  i sami sportowcy. Produkty zachwycają nie tylko technologią ale również designem. Śmiałe, skandynawskie wzornictwo sprawia, że śmiało możemy tę część garderoby jako mocny punkt naszej sportowej stylizacji.

Odpowiednio dobrana bielizna termo aktywna to gwarancja komfortu nawet podczas ekstremalnie zimnych dni.  Zdaniem specjalisty w dziedzinie outdooru – Rafała Króla z expeditions.pl bez bielizny termoaktywnej inne części odzieży termicznej nie działają.” Jak ktoś przepoci w górach bawełnianą koszulkę to będzie mokry i będzie mu zimno. Nie zadziała ani bluza z flisu, ani kurtka z membraną”.

Kolekcja bielizny Helly Hansen dzieli się na trzy  kategorie przypisane intensywności naszej aktywności fizycznej i temperaturze otoczenia.

HH Lifa – to bielizna do dużej intensywności ruchu lub na aktywność przy stosunkowo wysokiej temperaturze otoczenia

HH Lifa Merino – niepowtarzalna hybryda dwóch warstw – poliamidu, który odciąga wilgoć od skóry i wełny merynosa utkanej na poliamidzie, która daje nam izolację. Ta bielizna znakomicie spisuje się przy niskich temperaturach, kiedy trzeba błyskawicznie odprowadzić pot od skóry i odizolować ją od zimna

HH Merino – czysta wełna – tkana w taki sposób, aby nie podrażniać skóry, nie drapać. Znakomicie izoluje – idealna również na zimowe spacery.

Translate »