Buty do biegania inspirowane jeansem

Buty do biegania inspirowane jeansem

Jeansy należą do klasyki i trudno znaleźć osobę, która w swoim życiu nie miała chociażby jednej pary tych spodni. W tym sezonie ubrania z denimu są wyjątkowo modne. Właściwości tego materiału sprawiają jednak, że nie jest on wykorzystywany do produkcji ubrań przeznaczonych do uprawiania sportu. Marki projektujące buty do biegania podążają za najnowszymi trendami, dzięki czemu powstają linie obuwia inspirowane jeansem.

 

Coraz więcej osób uprawiających sport zdaje sobie sprawę, że dobór odpowiednich ubrań i butów do aktywności fizycznej wpływa na jakość oraz efektywność treningu. Istotny jest więc świadomy i właściwy dobór obuwia sportowego. Idealne buty powinny łączyć ze sobą wysoką jakość wykonania oraz nowe technologie, umożliwiające progres wyników, w pełni wykorzystujące siłę mięśni biegacza, a także jego potencjał. Ponadto, odpowiednia amortyzacja zapewnia ochronę stawów, dzięki czemu zdecydowanie rzadziej dochodzi do kontuzji.

Nie można jednak zapominać o tym, że poza swoimi podstawowymi funkcjami, buty powinny zaspokajać estetyczne potrzeby oraz iść w parze z najnowszymi kierunkami mody. Klasyczne modele Saucony, dzięki inspiracji denimem, wpisują się w wiosenne trendy oraz są wyrazistym dodatkiem nawet w trakcie najbardziej żmudnych treningów.

KINVARA 9

Następca modelu KINVARA 8. Charakteryzuje się prostą, przemyślaną konstrukcją, która sprawdza się na twardej powierzchni, np. na asfalcie. Co więcej, dzięki temu, że but jest lekki, będzie idealny podczas długich biegów. Zastosowanie technologii  EVERUN zapewnia lepszy powrót energii, co przyczynia się do efektywnego treningu. Prezentowany model dostępny jest zarówno w wersji  kolorystycznej dla kobiet, jak  i dla mężczyzn.

FREEDOM ISO

Kolejny model butów do biegania zainspirowany jeansem. Na wysoką wydajność wpływa zastosowanie systemu ISOFIT, który pozwala na dopasowanie obuwia do kształtu oraz ruchu stopy biegacza. Technologia EVERUN doskonale współpracuje z podeszwą TRI-FLEX, co wpływa na optymalną elastyczność i przyczepność.

HURRICANE ISO

Model o charakterystycznej kolorystyce. Występuje tu połączenie inspiracji klasycznym materiałem z elementami w odcieniu miedzi. Co więcej, poza ciekawym wyglądem, maksymalnie wspiera stopę bez utraty stabilności. Dzięki zastosowaniu systemu ISOFIT, but doskonale dopasowuje się do jej ruchu, przez co zostaje zapewniony największy komfort. W modelu tym nie mogło zabraknąć technologii EVERUN, która została wykorzystana w pełnowymiarowej podeszwie środkowej. Buty dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – dla niej i dla niego.

JAZZ 20

Zaciera granicę pomiędzy butem biegowym a miejskim. Nie mogło go więc zabraknąć w linii inspirowanej jeansem. Pozwala wzmocnić bieg. Specjalnie zaprojektowana siateczka sprawia, ze but idealnie dopasowuje się do stopy. Poprzez wykorzystanie technologii SSL EVA, jest lekki, ale nadal bardzo wytrzymały.

Translate »