CAT – telefony odporne na uderzenia i wstrząsy dla miłośników białego szaleństwa

CAT – telefony odporne na uderzenia i wstrząsy dla miłośników białego szaleństwa

Aparat, który wytrzyma każdy upadek narciarza czy snowbordzisty a do tego jest odporny na śnieg, mróz i marznącą mżawkę? Urządzenie, które umożliwi odbierania połączeń w rękawiczkach lub przy mokrym ekranie smartphona? Niemożliwe? Możliwe z telefonami CAT.

cat_logo_mail

Szusowanie po ośnieżonych stokach to jeden z najwspanialszych momentów zimy, na który wielu czeka przez cały rok. Tydzień lub dwa białego szaleństwa to niezapomniane przeżycie, niestety czasem wiążą się z konsekwencjami, takimi jak np. zniszczony telefon komórkowy. Nauczyliśmy się już dbać o własne bezpieczeństwo zakładając kaski czy ochraniacze trudno jednak zabezpieczyć swojego smartfona, bo przy potężnym upadku, śnieg dostaje się wszędzie, a siła zderzenia nieraz niszczy telefon bezpowrotnie. Na szczęście jest na to sposób – wystarczy zaopatrzyć się w jeden z modeli Cat® dostępnych na polskim rynku i spokojnie oddać się przyjemności zimowych sportów.

CatB15Q _male CATB25 CATB100

Wszystkie aparaty CAT są wyjątkowo wytrzymałe, ich obudowa zbudowana została z anodyzowanego aluminium a wyświetlacze ze specjalnego szkła Corning Gorilla. Te telefony przetrwają najbardziej ekstremalne wyczyny swoich właścicieli, dla nich niebezpieczeństwo to standard, a nie wyzwanie. Ich parametry zapewnią bezproblemowe działanie telefonu na dużych wysokościach i przy niskich temperaturach, padającym śniegu oraz wysokiej wilgotności. Cat®: S50, B15Q, B15, B100 i B25 to urządzenia stworzone do pracy nawet w najbardziej ciężkich warunkach. Wszystkie są wodoodporne i bez problemu wytrzymują do 30 minut zanurzenia w wodzie do 1m głębokości a tym bardziej upadek nawet w głęboki śnieg. Dodatkowo smartfony S50, B15 i B15Q posiadają inną bardzo cenną cechę – ekran da się obsługiwać mokrymi dłońmi przy padającym śniegu. Model B100 można natomiast używać w rękawicach narciarskich bez ich zdejmowania, co doceni każdy kto choć raz odbierał telefon na mrozie przy zacinającym śniegu. Każdy z nich jest przystosowany do pracy w bardzo niskich temperaturach, nawet do -25 stopni, co również stanowi ich niewątpliwą zaletę w górach. Wszystkie wyposażone zostały w aparaty fotograficzne nawet do 8MPx, które pozwolą dokumentować każde szaleństwo na stoku. Każdy aparat posiada moduł GPS a większość posiada miejsce na dwie karty SIM.

CAT zima
Planując zimowy wypoczynek warto wyposażyć się w telefon, który sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach i zadba o bezpieczeństwo nasze, najbliższych i pozostałych narciarzy w nie mniejszym stopniu niż kask, rękawice czy gogle.
Telefony Cat® można kupić w sieciach Media Markt, Saturn, RTV Euro AGD, Neonet, Media Expert, Redcoon, Militaria, Vobis, Komputronik, T-mobile.

Najświeższe Informacje o telefonach i akcesoriach Cat® na:
www.toughphones.com.pl
https://www.facebook.com/CatTelefonyPolska https://www.youtube.com/channel/UCk486Bs4IKwIcxvuVmuCiGg

Źródło: Informacja prasowa

Translate »