Czas się rozgrzać: nowy kubek GSI Infinity Backpacker Mug

Czas się rozgrzać: nowy kubek GSI Infinity Backpacker Mug

Firma GSI Outdoors, producent innowacyjnych i najwyższej jakości produktów, które pomagają cieszyć się przebywaniem na łonie natury, przedstawia nowość: izolowany kubek GSI Infinity Backpacker Mug.

 GSI_infinity-backpacker

Infinity Backpacker Mug to praktyczny kubek z izolacją gwarantującą, że kawa długo pozostanie w nim gorąca.

Posiada zamykany wlew, który zapobiega utracie ciepła i chroni napoje. Zaopatrzony jest w poszycie zewnętrzne, izolujące ręce przed oparzeniem i zapewniające pewny chwyt w najtrudniejszych warunkach. Składany uchwyt z taśmy pomaga w wygodnym trzymaniu naczynia oraz nie będzie przeszkadzał, gdy będziemy chcieli spakować kubek do podręcznej torby lub plecaka.

 GSI_Z

Kubek jest w 100 % recyklingowany i wykonany z polipropylenu, a więc nie ma negatywnego wpływu na jakość płynów oraz środowisko. Jego waga to zaledwie 99 g przy pojemności aż 500 ml.

Projektantom firmy przyświecał cel, by stworzyć produkt jak najbardziej prosty, a jednocześnie sprawdzający się w praktyce. Stąd prosta linia kształtu i pokrywka bez zbędnych systemów, które mogłyby się w przyszłości popsuć.

 GSI_N

Atutem Infinity Backpacker Mug, podobnie jak wszystkich produktów GSI Outdoors, jest oryginalny wygląd – dostępny jest w kilku żywych barwach (czerwony, zielony, niebieski, pomarańczowy). Kolorowy izolujący rękaw z szorstkiego lecz przyjemnego w dotyku materiału, dodatkowo zapewniającego dobry chwyt, można ściągnąć i wyprać, jeśli zostanie zabrudzony.

 GSI_CZ

Ten niewyobrażalnie lekki kubek z pewnością stanie się ulubionym elementem sprzętu outdoorowego podczas górskich wypraw, jak i na co dzień.

Cena: 44,99 zł.

 GSI_P

O marce:

GSI Outdoors to rodzinna firma założona w 1985 roku przez kanadyjskie rodzeństwo z Kolumbii Brytyjskiej, które zainspirowane uprawianą w tamtych rejonach turystyką aktywną postanowiło tworzyć produkty, które dzielnie towarzyszyć będą podróżnikom i eksploratorom. Od chwili powstania firma GSI tworzy wysokiej jakości artykuły kempingowe i wyprawowe, które dziś sprzedawane są na całym świecie. GSI to marka urozmaicająca gamę swoich produktów, jednakże jej innowacyjność nie polega na wykorzystywaniu niesprawdzonych technologii i materiałów. Produkty tworzone są z najwyższej klasy tworzyw i ewoluują na podstawie uwag i sugestii użytkowników. Tego typu autentyczna innowacyjność zwraca uwagę na potrzeby klienta i pozwala tworzyć produkt, który dzięki swojej funkcjonalności będzie cieszył miłośników outdooru przez długie lata.

Translate »