Czym jest BANJEES? 

 Czym jest BANJEES? 

BANJEES to doskonałe rozwiązanie, to dodatkowa kieszeń, którą nosi się jak opaskę na nadgarstku. BANJEES służy do przechowywania kluczy, kart płatniczych, pieniędzy a nawet smartfonu.

unnamed1

BANJEES jest idealny dla biegaczy, ale również sprawdzi się na wycieczce do lasu, przejażdżce na rowerze czy podczas wakacyjnych podróży, praktycznie wszędzie i to nie tylko przy uprawianiu sportu. To dodatkowe miejsce na niezbędne rzeczy, gdy nie chcemy nosić torebki lub po prostu mamy więcej niż mogą pomieścić kieszenie.
Zwykły, kolorowy, dla biegaczy, jeżdżących na rolkach lub na rowerze, spacerowiczów, pasażerów, kupujących, dorosłych i młodzieży…. Dla wszystkich aktywnych BANJEES na rękę.
Wszystkie modele BANJEES łączy wysoka jakość, ciekawe wzornictwo, przyjazne dla skóry tkaniny i wyjątkowa funkcjonalność.
www.banjees.com.pl

rev-CLASSIC-160x185

classic BANJEES – prosty i funkcjonalny!
classic BANJEES z jedną kieszenią. Wystarczająco pojemny, by zmieścić Twoje klucze, gotówkę, karty, dowód osobisty czy iPoda. Idealne rozwiązanie w czasie podróży, pracy i zabawy. Przyjemny w dotyku i bezpiecznie zamykany suwakiem YKK.

rev-phone-160x185
reversible phone BANJEES – prosty i funkcjonalny, ale większy!
reversible phone BANJEES podobnie jak classic BANJEES ten model posiada jedną zapinaną na suwak kieszeń, ale na tyle większą, że pomieści większość smartfonów.

2-POCKET-phone-160x185
2 pocket phone BANJEES – dodatkowa przestrzeń!
2 pocket phone BANJEES, podobnie jak inne modele, jest lekki i dopasowuje się do nadgarska. Posiada jednak dodatkowe miejsce, aby pomieścić telefon komórkowy czy inne małe urządzenie elektroniczne. Kieszeń bez suwaka otwiera się wygodnie, dając łatwy dostęp do zawartości. BANJEES zabezpiecza telefon przed zadrapaniem, utrzymując go jednocześnie bezpiecznie na ręku. Po drugiej stronie BANJEES posiada kolejną kieszeń na dodatkowe przedmioty. Doskonałe rozwiązanie przy uprawianiu sportu, podróży, na zakupach – wszędzie, gdzie chcesz odciążyć kieszenie.

TOUCH-MESH-160x185
touch mesh BANJEES – używaj telefonu bez wyjmowania!
touch mesh BANJEES wykonany jest z tkanin Power Mesh i Strech Nylon, co pozwala używać dotykowego ekranu Twojego smartfona, bez wyjmowania go z BANJEES. Tkanina Power Mesh jest na tyle wytrzymała, by bezpiecznie utrzymywać Twój telefon, ale i na tyle cienka, aby można było zobaczyć ekran telefonu i używać ekranu dotykowego. Idealny do wszystkich aktywności.

WATER-RESISTANT-160x185
water resistant BANJEES – wodoodporny!
water resistant BANJEES jest wykonany z tkaniny pokrytej warstwą poliuretanu i zamykany wodoodpornym zamkiem YKK, co zabezpiecza zawartość przed nawet ciężkim deszczem (ale nie polecamy go zanurzać w wodzie :)). Pomieści większość telefonów komórkowych.

SPORT1-160x185
sport mesh BANJEES – super lekki i przewiewny!
sport mesh BANJEES jest idealny dla uprawiających sport. Wykonany z przewiewnej siateczki zapewnia skórze oddychanie. Kieszeń zapinana jest zamkiem błyskawicznym.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »