Drugi rok współpracy Renault  z organizatorem cyklu Runmageddon

Drugi rok współpracy Renault z organizatorem cyklu Runmageddon

  • Renault kontynuuje współpracę z organizatorem największego cyklu biegów z przeszkodami w Polsce.
    Runmageddon odbywa się co roku w około 17 lokalizacjach.
  • W tym roku w ramach współpracy z Runmageddonem organizatorzy będą korzystać z sześciu crossoverów Renault: pięciu Renault Kadjar oraz jednego Renault Koleos.

 

Do końca roku planowanych jest jeszcze 17 imprez z cyklu Runmageddon, najbliższa z nich odbędzie się
w Ełku w dniach 24-25 lutego. Na trasach o długości od 3 do 42 km  uczestnicy napotkają liczne przeszkody, zarówno naturalne, jak na przykład wzniesienia czy zbiorniki wodne, jak i te stworzone przez organizatorów. Wiele przeszkód zaplanowanych jest w taki sposób, aby do ich pokonania konieczna była współpraca z innymi zawodnikami. Oprócz imprez o zróżnicowanym poziomie trudności przeznaczonych dla dorosłych organizowane są także biegi dla dzieci i młodzieży.

Renault już po raz drugi jest partnerem Runmageddonu. W 2017 roku imprezy przyciągnęły ponad 58 tysięcy uczestników. W tegorocznej edycji Renault jest sponsorem głównym cyklu imprez Runmageddon. Koncern użyczy organizatorom samochody Renault Kadjar i Renault Koleos, lecz także utworzy specjalną strefę Renault Challenge.

Podczas sześciu największych imprez z tegorocznego cyklu kibice będą mogli odwiedzić także strefy EXPO, gdzie przygotowano dla nich wiele dodatkowych atrakcji oraz specjalne zabawy dla dzieci.

Aktualne informacje o współpracy będzie można znaleźć na stronie internetowej Runmageddonu, a także w mediach społecznościowych  Runmageddonu oraz Renault.

Translate »