Dwa nowe modele Streetboardów Kawasaki dostępne w Polsce
www.bartekzaborowski.pl

Dwa nowe modele Streetboardów Kawasaki dostępne w Polsce

Firma 4cv poszerza portfolio miejskich urządzeń Kawasaki. Tym razem są to Streetboardy KX-ST10.1 i KX-ST 14.0, czyli deskorolki elektryczne wyposażone w specjalne rączki, które umożliwiają sterowanie nimi podczas jazdy. Tym samym są to najbardziej komfortowe pojazdy elektryczne w kategorii urządzeń alternatywnego transportu miejskiego typu smart.

Dwukołowe pojazdy elektryczne KX-ST 10.1 i KX-ST 14.0 na tle innych deskorolek wyróżnia przede wszystkim zastosowanie rączki poprawiającej stabilność i komfort jazdy, a także solidna konstrukcja i szybki, wynoszący maksymalnie 3 godziny, czas ładowania baterii. Antypoślizgowe pedały zapewniają wysoką przyczepność, a wygodna kierownica łatwe sterowanie i zachowanie równowagi podczas jazdy.

Nowe pojazdy Kawasaki, dzięki zastosowaniu nowoczesnych żyroskopów, zespołów czujników i procesorów o dużej mocy obliczeniowej zapewniają samoczynną stabilizację podczas poruszania się i są niemal niewywrotne. Łatwo pokonują nawet 30-stopniowe wzniesienia.

W obu modelach wysokość ustawienia rączki można dostosować do indywidualnych potrzeb. Obydwa modele wyposażone są w unikatowe na polskim rynku, pompowane koła przystosowane do jazdy po nierównych powierzchniach. Dzięki normie szczelności IP54 Streetboardy Kawasaki są odporne na kurz i zachlapania. Dodajmy także, że urządzeń nie uruchomi nikt postronny, ponieważ włącza się je i wyłącza specjalnym, dołączonym do zestawu pilotem.

KAWASAKI STREETBOARD KX-ST10.1

Kawasaki Streetboard KX-ST10.1 jest napędzany dwoma silnikami o łącznej mocy 700 W. Na naładowanej do pełna baterii 4400mAh, której poziom wskazują lampy LED, można przejechać nawet do 25 km i rozpędzić się aż do 25 km/h. Dzięki podświetleniu ze Streetboardu można korzystać również w nocy. Urządzenie jest wyposażone w pompowane 10.1-calowe koła. Zapewnia to wyjątkową amortyzację i wygodniejszą jazdę dostosowaną do różnych rodzajów dróg.

Kawasaki Streetboard KXST10.1 waży zaledwie 13,5 kg, a po złożeniu kierownicy daje się wygodnie przetransportować autem.

Streetboard Kawasaki KXST10.1 kosztuje 1999 złotych.

 http://bmobile.pl/product-pol-11017-Kawasaki-Streetboard-KX-ST10-1.html

KAWASAKI STREETBOARD KX-ST14.0

KX-ST14.00 to największy i najnowocześniejszy z dostępnych modeli Streetboardów Kawasaki. Urządzenie napędzają dwa silniki o łącznej mocy 1000W, a bateria o pojemności 8800 mAh pozwala przejechać dystans  do  50 kilometrów. Na uwagę zasługują nie tylko duże, 14-calowe koła ale też unikatowa, okrągła i skórzana kierownica oraz gumowe pedały, które gwarantują świetną przyczepność. Urządzenie waży 30 kg, a po złożeniu kierownicy daje się wygodnie przetransportować samochodem.

Kawasaki KX-ST14.0 posiada też wielofunkcyjny wyświetlacz, który  pozwala sprawdzić prędkość, dystans, temperaturę oraz stan baterii. W trakcie jazdy można też słuchać muzyki – wystarczy przez Bluetooth połączyć się z wbudowanymi w pojazd głośnikami. Komfort podróżowania, ale też dobre oświetlenie trasy zapewniają zainstalowane wzdłuż rączki i przy każdym kole lampy LED.

Cena urządzenia to 5999 złotych.

http://bmobile.pl/product-pol-11007-Kawasaki-Streetboard-KX-ST14-0.html

Ofertę 4cv Mobile, wyłącznego polskiego dystrybutora pojazdów elektrycznych Kawasaki uzupełniają markowe ochraniacze i przeróżne akcesoria tej firmy – kaski, nakolanniki czy specjalne pokrowce.

 

Translate »