Dziecięca księga wspomnień z wyprawy!

Dziecięca księga wspomnień z wyprawy!

Nakładem wydawnictwa Bezdroża ukazała się wyjątkowa publikacja dla dzieci pt. Mój dziennik podróży. To dziecięca księga wspomnień z wyprawy. Najmłodsi podróżnicy mogą tu opisać lub narysować swoje przygody, wkleić mapę, bilety lub pamiątki zebrane po drodze oraz papierowy sejf na skarby. Książeczka jest uniwersalna, można zabrać ją ze sobą zarówno na zimowe i letnie wakacje, jak i kilkudniowy wyjazd za miasto. Sprawdzi się podczas wycieczek po Polsce i w trakcie zagranicznych wojaży.

okladka_3D

Mój dziennik podróży dedykujemy dzieciom w wieku 5-10 lat, ale również wszystkim rodzicom, którzy chcieliby dziecku przekazać ciekawe informacje o odwiedzanym miejscu oraz uwrażliwić najmłodszych podróżników na piękno i różnorodność odwiedzanych krajów i regionów – mówi Dominika Zaręba – pomysłodawczyni i współautorka publikacji.

strona

To książka interaktywna! Ze strony http://bezdroza.pl/mojdziennikpodrozy można ściągnąć Podróżnicze wycinanki, które są uzupełnieniem Mojego dziennika podróży. To przygotowane do wydrukowania strony A4 z zagadkami, ciekawostkami, emotikonami, poświęcone konkretnemu regionowi. Dziecko podczas podróży wycina, wkleja i poznaje poprzez zabawę. Wypełniony dziennik staje się więc jego własnym pamiętnikiem-przewodnikiem, w którym zachowuje ducha niezapomnianych wakacji.

strona1

Książka pod patronatem: Magazynu Dziecko i portalu dziecisawazne.pl

Link do książki: http://bezdroza.pl/mojdziennikpodrozy

Translate »