Europejski szczyt Keen w Krakowie

Europejski szczyt Keen w Krakowie

W dniach 1-3 grudnia w Krakowie odbyło się spotkanie wszystkich europejskich przedstawicieli marki Keen. Omawiane były kluczowe zagadnienia związane z mijającym rokiem, przedstawione zostały także produkty, które wejdą na rynek w przyszłym roku. W spotkaniu wziął udział sam założyciel firmy, Rory Fuerst.

Maciej Maciantowicz, szef MMSport oraz Rory Fuerst, założyciel Keen

W spotkaniu przedstawicieli marki Keen działających na Starym Kontynencie wzięły udział firmy
z kilkunastu krajów. Oprócz przedstawicieli europejskiej centrali mieszczącej się w Holandii,
w spotkaniu wzięło udział także kierownictwo Keen ze Stanów Zjednoczonych, na czele
z założycielem, Rorym Fuerstem.

Podczas meetingu zostały przedstawione przede wszystkim globalne plany rozwojowe marki. Znana ze swojej dbałości o środowisko naturalne, marka Keen przedstawiła dalsze propozycje związane
z ekologiczną produkcją obuwia. – Dla Keen dbałość o środowisko jest kluczową kwestią. Bardzo ciężko pracujemy nad tym, aby już niedługo przedstawić wyniki naszych działań. Jestem przekonany, że będziemy innowatorami wśród firm obuwniczych – zapewnia Rory Fuerst.

W trakcie spotkania zostały także przedstawione plany sprzedażowe Keen w Europie. – Naszym celem jest podtrzymanie dwucyfrowego wzrostu na terenie całego kontynentu. Dzięki otwarciu w tym roku fabryki w Europie, będziemy mogli podtrzymać trend wzrostowy. – dodał Rory Fuerst.

– Jesteśmy marką, która odniosła globalny sukces, a jednocześnie zachowaliśmy nasz „rodzinny” charakter. Wszyscy pracujący dla Keen są jak wielka rodzina, dzięki temu możemy jeszcze lepiej dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych – zapewnia założyciel Keen.

Rory Fuerst podzielił się także wrażeniami z pobytu w Krakowie. – Bardzo lubię poranne spacery, podczas których mogę obserwować jak miasta budzą się do życia. Tych kilka dni w Krakowie utwierdziło mnie w przekonaniu, że to naprawdę wyjątkowe miasto – zakończył.

Translate »