Fenix wesprze Twoją wyprawę przy okazji akcji “Zobacz więcej na nocnym wypadzie”

Fenix wesprze Twoją wyprawę przy okazji akcji “Zobacz więcej na nocnym wypadzie”

Z dala od migoczących miejskich świateł, przyroda ujawnia swój wyjątkowy czar, otulony woalem zmroku. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu po zachodzie słońca. Pozwala to na obcowanie z otoczeniem w najczystszej postaci, w ciszy i ciemności. Niemniej jednak, z uwagi na wygodę i poczucie bezpieczeństwa, nowoczesne źródła światła w postaci niezawodnych latarek, stają się nieodzowną częścią takich wypraw. Z tego powodu firma Fenix uruchomiła program, mający na celu wsparcie Was podczas nocnych wypadów w 2013 roku.
Jeżeli wraz z przyjaciółmi planujecie tego typu eskapady, możecie otrzymać od Fenixa sprzęt oraz różne gadżety, które pozwolą Wam zobaczyć więcej na nocnym wypadzie.
Akcje, które wspieramy, to m.in.: nocna wspinaczka, wyjazd na kemping, wędrówki po zmroku, nocne biegi, itp.
fenix_logo
Zasady uczestnictwa
1) Impreza dotyczy grup zorganizowanych (np. klub, stowarzyszenie, itp.), a zorganizowane przez nich wydarzenie powinno przynajmniej częściowo mieć miejsce w nocy.
2) Grupa powinna składać się z co najmniej 15 osób, a w jej skład wchodzić powinny osoby znane w swoim środowisku.
3) Uczestnicy powinni być aktywni na różnego rodzaju forach internetowych i być gotowi do opublikowania swoich wrażeń z imprezy, po jej zakończeniu.
4) Opublikowane informacje powinny zawierać zdjęcia i/lub filmy lub inne materiały, które firma Fenix będzie mogła wykorzystać.

Post_mniejszy_2
Nagrody
1) Drużyna, która wygra otrzyma sześć latarek oraz akcesoria (latarki HL30, HL10, LD22, PD32, TK22 oraz nasadki AOD-M/AOD-S )
2) Zwycięska drużyna otrzyma flagę oraz 15 lub opasek odblaskowych (w zależności od liczby uczestników)
3) Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy cztery najlepsze zespoły i każdy z nich wyposażymy w wymieniony wyżej sprzęt, o łącznej wartości około 350 dolarów.
Uwaga: W jednym mieście wybrana zostanie tylko jedna drużyna.

Termin rejestracji:
Od 1 maja 2013 do 1 maja 2014

Adres rejestracji:
http://www.fenixlight.com.cn/old/voteen/Survey_Show.asp?Survey_id=20

Źródło: Informacja prasowa

Translate »