G-SHOCK wypełnia mocą nowy sezon!

G-SHOCK wypełnia mocą nowy sezon!

Treningowe modele z serii G-SQUAD i BABY-G dostępne w sieci Time Trend z unikalnym bidonem sportowym.

Zegarki G-SHOCK to japońska precyzja i esencja mocy w ruchu. Ich niezniszczalna obudowa zachęca do najbardziej wyzywających przygód w terenie. Nie obawiają się upadków, wstrząsów, błota, deszczu i piachu. To ulubione zegarki profesjonalistów na morzu, w powietrzu i tam, gdzie stajemy oko w oko z żywiołem. W kolekcji G-SHOCK specjalne miejsce zajęła seria G-SQUAD – modele przeznaczone do treningu w terenie. Legendarna wstrząsoodporność i niezniszczalna obudowa stały się bazą wypełnioną przez treningowe funkcje i sensory.

Hitem tej serii jest model GBD-100, który monitoruje treningowy postęp i przebyty dystans i kultowy już GBD-H1000 – który mierzy puls. Wszystkie zegarki w serii G-SQUAD to ultra czytelny wyświetlacz prezentujące niezbędne w treningu dane,  nowoczesny sportowy design i łatwe w utrzymaniu czystości materiały. Modele G-SQUAD mają specjalną, dedykowaną dla nich aplikację G-SHOCK Move, którą pobieramy za darmo ze sklepu Google Play i App Store. Aplikacja umożliwia analizę osiągnięć, monitoruje nasze postępy, kondycję i programuje nasz trening w zależności od stawianych sobie celów.

Czas mierzony z G-SHOCK G-SQUAD wypełniają najlepsze chwile pasji i pełni życia. G-SHOCK nie pozwoli, aby zabrakło Ci sił podczas wspólnych przygód. Teraz, przy zakupie modelu z serii G-SQUAD w salonach stacjonarnych Time Trend otrzymasz limitowaną butelkę na wodę gratis. Butelkę otrzymają również  Ci, którzy kupią zegarek ze sportowej linii BABY-G – damskiego odpowiednika G-SHOCK.

Bidon sygnowany jest logo G-SHOCK i przyda się podczas każdej aktywności w terenie i na siłowni.

Translate »