Garmin przedstawia Camper 890

Garmin przedstawia Camper 890

Garmin przedstawił dzisiaj Camper 890, najnowsze urządzenie przystosowane do kempingowego stylu życia. Jako pierwszy z serii Camper 890 posiada duży 8-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, z którego można korzystać w trybie portretowym lub panoramicznym. Ponadto, Camper 890 jest wyposażony w nową wersję sterowania głosowego, która znacznie ułatwia korzystanie z nawigacji podczas jazdy.


“Camper 890 ma największy wyświetlacz w ofercie Garmin przeznaczonej do kamperów. Niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą, czy pasażerem, większy 8-calowy ekran znacznie ułatwia kontrolowanie właściwej trasy i odkrywanie ciekawych miejsc po drodze” – mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Dużych rozmiarów nawigację można bezpiecznie zamontować na kilka sposobów, tak, by jak najlepiej dopasować ją do wnętrza kabiny. Do wyboru jest zasilany uchwyt magnetyczny z przyssawką dostosowany do dużych obciążeń, przykręcany uchwyt i adapter kulowy z płytą AMPS, który jest kompatybilny z urządzeniami innych producentów oraz z systemami montażu RAM.

Camper 890 posiada funkcje nawigacyjne dedykowane kamperom, w tym wyznaczanie niestandardowych tras z uwzględnieniem rozmiaru i wagi kampera lub przyczepy oraz ostrzeżenia drogowe dotyczące ostrych zakrętów czy stromych podjazdów. Użytkownicy mają także dostęp do serwisów kempingowych ACSI™, Campercontact™ i list bezpłatnych miejsc postojowych Trailer’s PARK™, które można filtrować pod kątem udogodnień takich jak dostęp do prądu, prysznice czy bezprzewodowy Internet. Dzięki wstępnie załadowanej zawartości punktów zapisanych w serwisie iOverlander, Foursquare i rekomendacji z TripAdvisor można łatwo znaleźć wszystkie ciekawe miejsca w okolicy. Camper 890 ma fabrycznie zainstalowane mapy całej Europy, a dodatkowe mapy Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, Afryki Południowej, Australii i Nowej Zelandii można pobrać za darmo ze strony garmin.com/express.


Camper 890 ma także bogatą gamę funkcji, które zwiększają wygodę i pozwalają na bezpieczniejszą jazdę. To m.in. system głośnomówiący Bluetooth3 oraz zmodernizowaną opcję asystenta głosowego Garmin, która umożliwia wprowadzanie poleceń bez odrywania rąk od kierownicy, za pomocą komendy „OK Garmin”. Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala aktualizować mapy i oprogramowanie urządzenia bez konieczności podłączania go do komputera.

Dzięki nowej, prostej funkcji planowania podróży, właściciele mogą sparować Camper 890 z aplikacją Garmin Drive4, aby importować i udostępniać pliki GPX przed lub w trakcie podróży. Dodatkowo, Garmin Drive oferuje dostęp do aktualizowanych na bieżąco informacji o cenach paliw, ruchu drogowym i pogodzie oraz możliwość przeglądania powiadomień z telefonu. Dzięki informacjom o ruchu z systemu DAB, podróżni mogą czerpać więcej radości z podróży i wybrać najwygodniejszą dla siebie trasę. Camper 890 możńa również sparować z bezprzewodową kamerą cofania BC 35 lub kompatybilnymi kamerami zapasowymi innych producentów5, aby zyskać wyraźny podgląd sytuacji za pojazdem.

Nawigacja dostępna jest w cenach 539.99€ (w wersji MT-S) oraz 549.99€ (w wersji MT-D). Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę www.garmin.com.

Camper 890 to najnowszy produkt z segmentu motoryzacyjnego firmy Garmin, wiodącego światowego dostawcy przenośnych nawigacji do samochodów osobowych, motocykli i ciężarówek. Przyjazne dla użytkownika rozwiązania nawigacyjne firmy oferują kierowcom innowacyjne funkcje, pomagają zaoszczędzić czas i paliwo oraz sprostać wymaganiom codziennej jazdy.

Translate »