Garmin vívofit® 2: nowy model opaski fitness i stylowe akcesoria

Garmin vívofit® 2: nowy model opaski fitness i stylowe akcesoria

Firma Garmin rozszerzyła swoją ofertę wearables o opaskę fitness vívofit 2, która wspiera użytkownika w podejmowaniu aktywności i wypracowywaniu zdrowych nawyków. Przy zbyt długim braku ruchu, urządzenie emituje dyskretne powiadomienia dźwiękowe, a pasek aktywności zmienia kolor na czerwony. Timer pozwala śledzić i analizować indywidualne treningi, a podświetlenie oferuje lepszą widoczność w ciemności. Aby zaspokoić zróżnicowane wymagania względem wyglądu, w ofercie pojawi się kolekcja wymiennych pasków w wielu kolorach, seria eleganckich bransoletek oraz paski w nowoczesne wzory, które dla firmy Garmin zaprojektował Jonathan Adler.

vivofit2Family_HR_100

Na nadgarstku przez całą dobę
Vívofit 2 zachęca użytkowników do podejmowania aktywności fizycznej. Opaska została zaprojektowana tak, że można jej w ogóle nie zdejmować. Jest wodoszczelna do 50 metrów , można w niej pływać i brać prysznic. Posiada dwie wymienne baterie pastylkowe, które starczają na rok.

Spersonalizowane cele
Vívofit 2 monitoruje nie tylko poziom aktywności, ale i postępy. Ustala spersonalizowane cele na podstawie przebytych w ciągu dnia kroków, kierując użytkownika stopniowo w stronę zdrowszego stylu życia. Kiedy brak aktywności się przedłuża, opaska dyskretnie przypomina o ruchu, wyświetlając czerwony pasek aktywności oraz emitując powiadomienia dźwiękowe. Chodzenie przez kilka minut resetuje pasek aktywności, a przede wszystkim redukuje zagrożenia dla zdrowia wynikające z siedzącego trybu życia.

Podświetlany wyświetlacz
Wyświetlacz w opasce jest cały czas włączony pokazując ilość wykonanych kroków, spalonych kalorii, dystans przebyty w ciągu dnia oraz godzinę. Podczas treningu, użytkownicy mogą sparować vívofit 2 z kompatybilnym pulsometrem i rejestrować dane o tętnie i jego strefach.

Jonathan Adler Garmin

Garmin Connect & MyFitnessPal
Aktywności rejestrowane przy użyciu vivofit 2 można śledzić, analizować oraz udostępniać w serwisach społecznościowych za pośrednictwem platformy Garmin Connect, która zrzesza już ponad 7 mln aktywnych użytkowników z całego świata. Możliwość uczestnictwa w wyzwaniach online jest dodatkową motywacją. W ciągu dnia opaska automatycznie przesyła dane do platformy za pomocą aplikacji Garmin Connect™ Mobile, zainstalowanej na smartfonie . Aby rejestrować również kalorie spożywane i planować dietę, należy połączyć swoje konto na Garmin Connect z aplikacją MyFitnessPal®, kalkulatorem kalorii.

Wymienne paski w modnych kolorach
Opaski fitness vívofit 2 będą dostępne w czterech kolorach: czarnym, białym, granatowym oraz różowym. Dodatkowo pojawią się zestawy trzech monochromatycznych, wymiennych pasków oraz seria eleganckich bransoletek.

Garmin + Jonathan Adler
Firma Garmin rozpoczęła współpracę z projektantem Jonathanem Adlerem, czego wynikiem jest kolekcja stylowych pasków z nadrukowanymi wzorami. Użytkownicy produktów z linii Jonathan Adler + Garmin będą mogli podążać za trendami mody, jednocześnie wypracowując zdrowe nawyki.

vivofit2_HR_120.10
Sugerowana cena detaliczna opaski fitness vivofit 2: 129 EUR (Dostępność: marzec 2015)
Sugerowana cena detaliczna zestawu trzech monochromatycznych wymiennych pasków: 33 EUR (Dostępność: marzec 2015)
Sugerowana cena detaliczna eleganckich bransoletek: 49,99 do 99,99 EUR (Dostępność: II kwartał 2015)
Paski z kolekcji Jonathan Adler + Garmin będą dostępne w sprzedaży w marcu, w zestawie z vívofit 2 w sugerowanej cenie detalicznej 139.99 EUR, oraz w trójpaku jako akcesoria do vívofit 2 i vívofit w sugerowanej cenie detalicznej 39.99 EUR.

Urządzenia Garmin fitness stają się istotnym narzędziem zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów. Aby uzyskać więcej informacji na temat nowej opaski fitness vivofit 2 oraz innych produktów i usług z sektora Garmin fitness zapraszamy na stronę:
https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/wearables/10002/c10001-c10002-p1.html

Zapraszamy również do śledzenia profilu Garmin Polska na Facebooku:
www.facebook.com/garminpolska

Źródło: Informacja prasowa

Translate »