Glacier Stainless Vacuum Bottle – nowa seria termosów GSI Outdoors

Funkcjonalność i niezawodność – te właśnie cechy doceniają w naczyniach GSI Outdoors ich użytkownicy. Kochają je także za piękny i wyróżniający spośród innych design. Nie inaczej będzie w przypadku nowej serii termosów Glacier Stainless Vacuum Bottle o pojemnościach 0,5 i 1 l, dostępnych w kilku kolorach do wyboru.

gsi_logo

W projektowaniu termosów Glacier Stainless Vacuum Bottle firma skupiła się przede wszystkim na wydajności, praktyczności i poręczności. W efekcie finalny produkt na nowo definiuje pojęcie termosu. Stworzyliśmy najlepszy termos próżniowy na świecie! – przekonuje GSI.

Ponieważ według GSI, niezawodność tkwi w prostocie, wyprodukowano termos bez zbędnych gadżetów i systemów. Każdy element tworzony jest z myślą o praktycznym wykorzystaniu, a głównym celem jest wygoda użytkowania, długi czas trzymania ciepła oraz zapobieganie wyciekaniu napojów z nieszczelnego korka. W przypadku Glacier Stainless Vacuum Bottle zastosowano jednoczęściową zakrętkę, dzięki czemu unikniemy niekontrolowanych wycieków i zalania zawartości plecaka.

Kilka cech, na które warto zwrócić uwagę:
– Termosy wykonane są z 18/8 stali nierdzewnej w technologii Glacier Stainless®.
– Innowacyjny, izolowany plastikowy kubek z nierdzewną wkładką.
– Tłoczenia zapewniają idealny chwyt w każdych warunkach.
– Gumowy spód – zapobiega przesuwaniu termosu.
– Korek, którego nie trzeba zdejmować, aby nalać płyn do kubka.

GSI_0.5_BLUEGSI_0.5_GREENGSI_0.5_ORANGEGSI_0.5_RED

GLACIER STAINLESS 0,5 L VACUUM BOTTLE
Wymiary: 86 x 86 x 211 mm
Waga: 524 g
Pojemność: 0,5 L
Materiał: Stal Nierdzewna
Zestaw: Termos, Korek, Zakrętka/Kubek
CENA: 119,99 zł

GSI_1L_BLUEGSI_1L_GREENGSI_1L_ORANGEGSI_1L_RED

GLACIER STAINLESS 1 L VACUUM BOTTLE
Wymiary: 94 x 94 x 300 mm
Waga: 723 g
Pojemność: 1 L
Materiał: Stal Nierdzewna
Zestaw: Termos, Korek, Zakrętka/Kubek
CENA: 139,99 zł

Niezależnie od tego, czy znajdujemy się w terenie na wysokości 5000 metrów, czy siedzimy przy biurku, termosy Glacier Stainless Vacuum Bottle marki GSI Outdoors będą służyć długo i niezawodnie, a do tego cieszyć oko żywą kolorystyką.

O marce:
GSI Outdoors to rodzinna firma założona w 1985 roku przez kanadyjskie rodzeństwo z Kolumbii Brytyjskiej, którzy zainspirowani uprawianą w tamtych rejonach turystyką aktywną postanowili tworzyć produkty, które dzielnie towarzyszyć będą podróżnikom i eksploratorom. Od chwili powstania firma GSI tworzy wysokiej jakości artykuły kempingowe i wyprawowe, które dziś sprzedawane są na całym świecie. GSI to marka urozmaicająca gamę swoich produktów, jednakże jej innowacyjność nie polega na wykorzystywaniu niesprawdzonych technologii i materiałów. Produkty tworzone są z najwyższej klasy tworzyw i ewoluują na podstawie uwag i sugestii użytkowników. Tego typu autentyczna innowacyjność zwraca uwagę na potrzeby klienta i pozwala tworzyć produkt, który dzięki swojej funkcjonalności będzie cieszył miłośników outdooru przez długie lata.

Dostępność termosów oraz innych naczyń GSI Outdoors w sklepach internetowych można sprawdzić na www.Ceneria.pl

Źródło: Informacja prasowa

Translate »