Gotowanie w terenie z Primusem

Gotowanie w terenie z Primusem

Primus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób gotujących w terenie. Kuchenki Lite i Lite+ to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią innowacyjne rozwiązania. Ten „wszystko w jednym” model łączy gaz, palnik i garnek, dzięki czemu jest bezpieczniejszy w użyciu i zapewnia wysoką wydajność. Kuchenka Lite idealnie sprawdzi się na campingu, podczas wypadu za miasto lub górskiej wyprawy.

Primus Lite +_2

Primus Lite wprowadza nowe standardy dla kuchenek kompaktowych. Unikalny mechanizm blokujący pozwala na łatwą obsługę. Dzięki technologii Laminar Flow Burner kuchenka ma niższy środek ciężkości, co sprawia, że jest bardziej stabilna, lżejsza i kompaktowa.

Primus Lite +
Modele Lite i Lite+ wyposażone zostały w rękaw z wytrzymałej tkaniny G-1000, dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych. Dodatkową możliwość wykorzystania daje przymocowany do tkaniny uchwyt, dzięki czemu pojemnik może być stosowany również jako kubek. Półlitrowy garnek wykonany z twardo anodyzowanego aluminium, świetnie utrzymuje temperaturę, nawet w wietrznych i chłodnych warunkach.
Gotowanie w terenie staje się wyjątkowo proste dzięki rozwiązaniu jakie proponuje Primus.


Primus Lite

Specyfikacja Lite/Lite+:

  • Pojemność: 0.5l / 0.5l
    Rozmiar: 100x130mm

Primus Lite+

Źródło: Informacja prasowa

Translate »