Gregory – amerykańska jakość na Twoich plecach!

Gregory – amerykańska jakość na Twoich plecach!

Marka Gregory jest znana od lat osobom, które cenią sobie wygodę podróżowania z plecakiem. Jej początki sięgają 1977 roku. Właśnie wtedy Wayne Gregory założył swoją firmę w San Diego w Kalifornii. Od samego początku główną ideą było stworzenie plecaków o innowacyjnej konstrukcji i ergonomii, wykonanych z najlepszych dostępnych materiałów zapewniających niezrównany komfort i wytrzymałość. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło – plecaki Gregory są jednym z liderów rynku, a przez lata zdobyły rzesze zadowolonych klientów. Najlepiej świadczy o tym fakt, że jest to aktualnie drugi pod względem wielkości producent plecaków turystycznych w Stanach Zjednoczonych! Teraz również Ty możesz nosić na swoich plecach te doskonałe produkty!

Gregory-logo-1

Z szerokiej oferty marki, obejmującej aktualnie ponad 40 zróżnicowanych modeli przeznaczonych do różnych form aktywności, wybraliśmy 3 modele, które na pewno Cię zainteresują:

GREGORY Z40

gregory-plecak-z40

Średniej wielkości plecak trekkingowy o interesującym wyglądzie, przeznaczony na kilkudniowe wypady. Dzięki rewelacyjnemu systemowi nośnemu CrossFlo™ DTS jest niezwykle wygodny nawet podczas całodziennego użytkowania a ponadto zapewnia odpowiednią wentylację pleców. Stosunkowo niska waga w połączeniu z wysokiej jakości materiałem sprawiają, że z tego modelu można z radością korzystać przez długie lata!

GREGORY TARGHEE 32

Targhee-32-Radiunt-Orange_-2

Specjalistyczny plecak średniej wielkości, przeznaczony dla amatorów ski-touringu. Elementy takie, jak zaawansowany system nośny, miejsce do przytroczenia nart lub deski oraz dwóch czekanów, a także wiele innych praktycznych rozwiązań sprawiają, że ten model nie ma sobie równych w swojej klasie!

GREGORY ALPINISTO 50

4670287a-8f74-4e0b-a9c3-a12d94ed1b3e

Wyjątkowy model, idealny dla osób, które chcą realizować swoje wysokogórskie cele. Ten plecak bez problemu pomieści górę szpeju, odzieży czy prowiantu niezbędnego podczas wypraw. Jeśli nie boisz się wyzwań, ten lekki, niezwykle praktyczny model będzie Twoim najlepszym przyjacielem. Nawet w najtrudniejszych momentach.

Chcesz poznać bliżej amerykańską markę Gregory? Zapraszamy na stronę internetową www.gregorypacks.com.

Translate »