Hawker przebiegnie 1600 kilometrów w Nepalu

Hawker przebiegnie 1600 kilometrów w Nepalu

Po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzjami, pochodząca z Wielkiej Brytanii, biegaczka podejmie nowe wyzwanie. Jej celem będzie pokonanie 1600 – kilometro-wego szlaku wiodącego przez jeden z najbardziej górzystych krajów świata – Nepal. O swoich zmaganiach, źródłach motywacji oraz próbach zarażenia pasją do biegania innych opowiada w filmie „Always Moving”, będącym częścią kampanii The North Face „Power In Me”.

The North Face Ultra Trail du Mont Blanc 2012

Elizabeth Hawker to jedna z najbardziej utytułowanych biegaczek specjalizujących się w dystansach ultra. Jako jedynej osobie w historii udało jej się aż 5 razy stanąć na najwyż-szym miejscu podium 166 – kilometrowego The North Face Ultra Trail du Mount Blanc. Na swoim koncie ma także kilka wyjątkowych rekordów jak np. pokonanie 247 kilometrów w 24 godziny, czy przebiegnięcie trasy z bazy pod Mount Everest do Katmandu w 63 godziny i 8 minut.

Po dwuletniej przerwie w wyczynowym bieganiu, spowodowanej nawracającymi kontuzja-mi, podejmie ona próbę zrealizowania nowego, niesamowitego projektu. Brytyjka zamierza przebiec dystans 1 600 kilometrów, szlakiem wiodącym przez serce Nepalu.
O tym skąd bierze motywację do podejmowania kolejnych wyzwań opowiada w krótkim filmie zatytułowanym „Always Moving”, który jest częścią inspirującej kampanii The North Face „Power In Me”.

#3INACTION_always-moving_2

Za pośrednictwem kanałów Social Media, fani będą mieli również możliwość zadania bie-gaczce pytań osobiście. W tym celu należy odwiedzić jedną ze stron The North Face: www.facebook.com/thenorthface.europe, www.twitter.com/thenorthfaceeu lub: https://plus.google.com/+TheNorthFace. Najciekawsze z nich, wraz z odpowiedzią Hawker zostaną opublikowane na stronie: www.thenorthfacejournal.com.

Więcej informacji oraz pełną wersję filmu znaleźć można na stronie: www.thenorthfacejournal.com/the-power-in-me-untouched-ground/

Źródło: Informacja prasowa

Translate »