Helly Hansen – nowa kolekcja odzieży miejskiej – Lumines

Helly Hansen – nowa kolekcja odzieży miejskiej – Lumines

Norweska marka odzieży techniczne Helly Hansen wie, co to znaczy skandynawska jesień i zima a więc  mrok i chłód. Z myślą o nadchodzącej jesiennej słocie i zimowych, ciemnych dniach projektanci Helly Hansen stworzyli unikalną linię kurtek miejskich Lumines.  Lumines dają światło –widoczność w mroku i bezpieczeństwo, modele Lumines to również niezrównany komfort, dzięki najwyższym parametrom funkcyjnym i sprawdzonym technologiom Helly Hansen

Zaprojektowana z myślą o rowerzystach przemieszczających się wraz z samochodami i mieszkańcach poruszających się w mieście, nowa kurtka Lumines Helly Hansen z kolekcji Jesień/Zima 2021, wyróżnia się niezwykłą funkcją VizLite®. Kurtka wykorzystuje fosforyzującą taśmę, która zawiera mikroskopijne szklane kulki odbijające światło oraz kryształy fotoluminescencyjne.

Kryształy pochłaniają energię UV, która następnie emitowana jest jako źródło  światła w warunkach słabego, bądź nawet zerowego oświetlenia. Dzięki VizLite®, kurtka Lumines będzie idealna dla osób, które muszą być widoczne podczas podróży w obszarach o dużym natężeniu ruchu ulicznego.

Kurtki Lumines wykorzystuja sprawdzony system wentylacji mechanicznej H2Flow, który zapewnia komfort podczas jazdy i spoczynku.  Modele Lumines wyposażone są w tzw kieszeń ratunkową  – Life Pocket – innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu ukryty w kieszeni telefon chroniony jest dodatkowo przed mrozem. To rozwiązanie przedłuża żywotność baterii smartfona.  Helly Hansen Lumines Jacket wyprodukowana jest z tkaniny Helly Tech Professional – to gwarantuje jej całkowitą wodoodporność i najwyższe parametry oddychalności.

Helly Hansen Lumines Jacket tuż po debiucie  została wyróżniona nagrodą Red Dot Award za Product Design 2021.  Jest gotowa by rozświetlić mrok i  stawić czoła miejskim żywiołom wody, wiatru

Translate »