Helly Hansen zachęca do wzięcia udziału w konkursie #WeLoveRain.

Helly Hansen zachęca do wzięcia udziału w konkursie #WeLoveRain.

Deszcz jest częścią codziennego życia w Norwegii, gdzie w 1877r powstała marka Helly Hansen. Skandynawowie pokochali deszcz, ponieważ może on zmienić codzienne aktywności na świeżym powietrzu w tętniące życiem przygody.

HH_WLR_300x250-PL

Kiedy lato przechodzi w jesień, nie pozwól, aby zmiana sezonu powstrzymała Cię przed kolejnymi przygodami. Co tydzień, Helly Hansen wprowadzi nowe deszczowe wyzwanie na instagramie. Aby wziąć udział w konkursie, opublikuj swoje zdjęcie na deszczu na instagramie z hashtagiem #WeLoveRain i zawalcz o super wytrzymały płaszcz przeciwdeszczowy.

Nie ma złej pogody, a jedynie  nieodpowiednie ubrania na daną pogodę. Bogata kolekcja odzieży przeciwdeszczowej jesień/zima 2015 od Helly Hansen to wyraźne akcenty skandynawskiego designu, które dodadzą Ci pewności siebie niezależnie od pogody i okazji.

Nagroda tygodnia to Universal Moto Jacket, Mercer CIS Jacket – nowoczesny płaszcz zaprojektowany, aby pasować na marynarkę garniturową i W Lyness Insulated Coat – unowocześniona kurtka rybacka z nadrukiem przyciągającym uwagę.

W_RAINWEAR_CW_1.3_0183

Potrzebujesz Inspiracji do odwagi na deszczu? Zobacz przygody innych uczestników wcześniejszych edycji konkursu na: www.hellyhansen.com/weloverain.

Konkurs #WeLoveRain trwa od 21 września do 12 października i jest najnowszym interaktywnym konkursem organizowanym przez Helly Hansen.

Translate »