Innowacja w sporcie – maski ochronne

Innowacja w sporcie – maski ochronne

NAROO to maski sportowe, które chronią przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi podczas uprawiania sportu, nie utrudniając oddychania.

Lekkie sportowe maski chronią twarz i drogi oddechowe przed tym, co niepożądane podczas treningów (pyły, wiatr). Dzięki siateczkowej wstawce o strukturze plastra miodu nie ograniczają oddychania, jednocześnie stanowiąc barierę dla insektów. Poszczególne modele zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV na poziomie od 91 do 99%.

Komfort użytkowania zapewniają pętle na uszy (tzw. earloops), które zapobiegają zsuwaniu się maski podczas dużej aktywności. Materiał z którego wykonany jest produkt charakteryzuje się dużą oddychalnością oraz szybko wysycha. Dzięki temu utrzymanie maski w czystości jest bardzo łatwe.

Modele R5 oraz T-bone 5+ posiadają „szkielet”, który separuje twarz od maski, tworząc przestrzeń, gdzie ciepłe wydychane powietrze jest odprowadzane na zewnątrz. Dzięki temu zredukowano problem parowania okularów i gogli.

Maskę F5s charakteryzuje wstawka MICRONET, zapewniająca 99,9% ochronę przed cząsteczkami wielkości powyżej 2,5 mikrona – czyli pyłem oraz pyłkami roślin, co jest szczególnie ważne dla alergików.

W ofercie marki są również opaski kompresyjne na łydki.

Więcej szczegółowych informacji o marce NAROO i produktach na stronie: http://naroo.pl/.

Translate »