#ITrainFor…

#ITrainFor…

Niezależnie od tego czy jest to bieg na dystansie ultra, zjazd ze szczytów Alp, czy poprowadzenie nowej drogi na skalnej ścianie, osiągnięcie każdego celu wymaga odpowiedniego przygotowania. Dzięki nowej kolekcji Mountain Athletics, The North Face może towarzyszyć sportowcom od samego początku ich drogi na szczyt.

MA_app

Wraz z nadejściem wiosny The North Face prezentuje Mountain Athletics – kolekcję przeznaczoną do codziennych treningów na siłowni, które przygotują do osiągania sportowych celów w górach. Produkty te zostały wykonane przy zastosowaniu zaawansowanych technologii oraz materiałów i zaprojektowane tak, by sprostać potrzebom najbardziej wymagających użytkowników.

„W życiu chodzi o eksplorację i o przygodę. O podróżowanie i odkrywanie świata. O poszukiwanie nowych doświadczeń i stawianie przed sobą kolejnych wyzwań. Moją drogą do realizacji tych celów jest wspinaczka. To dla mnie bardzo ekscytujący moment. W końcu mogę opowiedzieć całą historię, od momentu, gdy w mojej głowi rodzi się pomysł na kolejną wyprawę, poprzez przygotowania i treningi, aż do chwili, gdy stanę na kolejnym szczycie” powiedział James Pearson w czasie oficjalnej premiery Mountain Athletics w Londynie.

08012016-JAN_2273

Podstawę kolekcji stanowią koszulka i spodenki The North Face Kolowatt. Wykonane przy użyciu innowacyjnej tkaniny FlashDry-XD™ doskonale odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała i pomagają regulować jego temperaturę w czasie intensywnego wysiłku fizycznego na siłowni. Wysoki stopień elastyczności materiału gwarantuje wygodę i swobodę ruchów, a bezszwowe wykończenie oraz płaskie szwy zmniejszają ryzyko otarć skóry.

Ciepło w drodze do i z siłowni podczas chłodniejszych dni zapewni wodoodporna i wiatroszczelna kurtka The North Face Kilowatt. Dzięki wzmocnieniom w miejscach podatnych na przetarcia wytrzyma ciężar sprzętu zabieranego na ćwiczenia, a miękki materiał na rękawach i mankietach pozwoli na pełną swobodę ruchów. Boczne kieszenie na suwaki zmieszczą wszystkie potrzebne akcesoria.

Uzupełnieniem zestawu są buty The North Face Litewave Ampere. Zgrzewane wzmocnienia z TPU w okolicach pięty, palców i śródstopia zapewniają znakomite wsparcie i ochronę stopy. O stabilność pięty dba technologia CRADLE™ oraz formowana kompresyjnie wkładka EVA, natomiast podeszwa UltrATAC™ i wkładka z TPU zwiększają dynamikę biegu.

The North Face Litewave Ampere

Wraz z kolekcją odzieży i obuwia, The North Face wprowadza również aplikację Mountain Athletics. Pozwoli ona na ułożenie treningu dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, a ćwiczenia prezentowane przez sportowców w formie krótkich nagrań wideo pokażą krok po kroku jak należy je wykonywać i jakich błędów unikać. Dzięki aplikacji będzie można również podzielić się wyznaczonymi celami i osiągnięciami z pozostałymi użytkownikami.

A Ty? Do osiągnięcia jakiego celu się przygotowujesz?

Film dotyczący aplikacji Mountain Athletics obejrzeć można tutaj:

Więcej informacji na temat The North Face® znaleźć można na stronie www.thenorthface.com oraz portalach społecznościowych:

Instagram: @TheNorthFace

Twitter: @TheNorthFaceEU

Facebook: www.facebook.com/thenorthface

Google+: plus.google.com/+TheNorthFace

Translate »