Jedlina-Zdrój szykuje się na najazd biegaczy

Jedlina-Zdrój szykuje się na najazd biegaczy

Na dzień 15 lutego 2015 r. zaplanowano początek zapisów do drugiej edycji Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój. Ilość miejsc jest ograniczona do 500 więc należy się pospieszyć aby móc wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Ile potrwają zapisy? Tydzień? A może tylko dzień bądź dwa?

3. logo polmaraton bez n-ru jpg

7. herb Jedlina-Z.

Organizatorzy Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój zadecydowali, że zapisy zostaną uruchomione w dniu 15 lutego 2015 r. punktualnie w samo południe. Znawcy tematu przewidują że nie potrwają one zbyt długo. Wszystko dzięki temu, że głosami uczestników Ligii Biegów Górskich impreza ta zdobyła podwójną Złotą Kozicę i jedną Brązową czyli status „Najlepszego biegu długodystansowego” i najlepszy „Debiut roku” oraz trzecie miejsce w kategorii open wśród wszystkich biegów górskich zorganizowanych w roku 2014 w Polsce. „Jedlina-Zdrój – źródło aktywności” to nie tylko slogan lecz odzwierciedlenie całorocznych starań tutejszych działaczy.

2. biegacze 2

2. biegacze 4

2. biegacze 7

2. biegacze 9
2. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój zostanie zorganizowany w niedzielę 24 maja 2015 r. Niezmiennie największą atrakcją będzie trasa poprowadzona przez najdłuższy tunel kolejowy w Polsce. Liczy on sobie aż 1600m i robi niesamowite wrażenie – jego wygląd i wyjątkowy mikroklimat panujący w środku. Poza tunelem uczestnicy będą pokonywać okoliczne góry głównie leśnymi drogami i poznawać piękno regionu. Niespodzianek będzie jeszcze kilka a informacje o nich będą sukcesywnie ujawniane.
Szczegóły znajdują się na stronie internetowej www.biegajwjedlinie.pl i na fanpage na Facebook.
Honorowym patronatem imprezę objął Burmistrz Jedliny-Zdroju Leszek Orpel.

certyfikat

certyfikat

certyfikat

Źródło: Informacja prasowa

Translate »