Już jest kamera Yi Action 2

Już jest kamera Yi Action 2

To wyczekiwana premiera. Yi Action 2 jest najbardziej zaawansowaną kamerą sportową na świecie. Ma rozdzielczość 4K, jest wyposażona w wyświetlacz
i zupełnie nową aplikację. Ruszyła już przedsprzedaż w Polsce.

Jakie możliwości daje Yi Action 2? Umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 4K (30 klatek na sekundę) i jest wyposażona w najnowszej generacji procesor Ambarella A9SE75 – niesamowicie wydajny, a jednocześnie oszczędny. W obiektywie jest siedem warstw soczewek. W połączeniu z przysłoną F2.8 daje to obraz ostry, doświetlony i bardzo szczegółowy. Kamerka ma także funkcję stabilizacji obrazu.

Yi Action 2 została wyposażona również w dotykowy wyświetlacz (o wymiarach 16:9, z widocznością 160° oraz wysoką rozdzielczością 640×260), umożliwiający bezpośredni podgląd zdjęć lub filmów. Jest pokryty bardzo wytrzymałą powłoką Gorilla Glass, która sprawia, że nie trzeba martwić się o zarysowania przy codziennym użytkowaniu.

Yi Action 2 to zupełnie nowa jakość. Obecnie to najbardziej zaawansowana kamera sportowa na świecie. Wyświetlacz jest na rynku zupełną nowością. Pogląd w czasie rzeczywistym zdecydowanie ułatwia robienie zdjęć i kręcenie filmów – mówi Jakub Tomasiczek, dyrektor generalny firmy JBTS, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Xiaoyi.

Yi Action 2 ma również zupełnie nową aplikację i zapewnia bardzo szybką transmisję danych (prędkość pobierania to aż 30 Mbps). – To znacznie ułatwia pobieranie zdjęć lub filmów na telefon, ich edycję oraz udostępnianie w sieci. Takie rozwiązania powodują, że obsługa kamery jest bardzo intuicyjna – dodaje Jakub Tomasiczek.

YI_Action_2_black

Na funkcjonalność Yi Action 2 wpływa także zastosowanie baterii o wysokiej pojemności. Umożliwia kręcenie filmów przez 2 godziny bez przerwy (w rozdzielczości 4K/30 fps). Poza tym kamerka waży tylko 95 gram, dzięki czemu można z niej swobodnie korzystać przy różnych rodzajach aktywności.

Wszechstronność Yi Action 2 to jej dodatkowy atut. W swojej kategorii nie ma konkurenta również pod względem ceny – podkreśla Jakub Tomasiczek.

Yi Action 2 kosztuje 1199 zł. Na portalu internetowym xiaoyi.pl ruszyła właśnie przedsprzedaż kamerek (Polska obok Chin jako jedyna posiada przedsprzedaż, kamery

na oba rynki różnią się wersją językową), w ramach której otrzymujemy wodoodporną obudowę gratis. Ważna informacja dla osób chcących nabyć kamerę od azjatyckich pośredników – nie zrobimy tego. Na ich stronach wyświetli się komunikat, że w naszym kraju działa już oficjalna dystrybucja. W regularnej sprzedaży Yi Action 2 będzie dostępna od połowy czerwca.

Więcej informacji: xiaoyi.pl

Wyłącznym dystrybutorem marki Xiaoyi w Polsce jest firma JBTS.

Translate »