Kamik deszczową porą

Kamik deszczową porą

Jak mówi stare polskie przysłowie: kwiecień plecień bo poprzeplata, trochę zimy, trochę lata i rzeczywiście tak jest. Jednego dnia temperatura wskazuje ponad 20 stopni na plusie, drugiego budzimy się rano i pada śnieg, a cały kolejny dzień pada deszcz. W takich warunkach bardzo łatwo o chorobę, dlatego ważne jest, by odpowiednio przygotować na nią swoje pociechy.

Dla tych najmłodszych odkrywców deszcz nie stanowi problemu, a wręcz stwarza nowe możliwości, takie jak kałuże w których można się świetnie bawić. Dla rodziców jednak poza dobrze spędzonym czasem, ważna jest również ochrona dziecka przed wilgocią. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom marka Kamik ma w swojej ofercie ubiór “od stóp, do głów”. Zacznijmy od kaloszy, bo to one prawdopodobnie są najbardziej lubianym przez tych najmłodszych obuwiem. Poza tym, że szybko i łatwo się je wkłada, mają jeszcze dodatkowe właściwości – żadna kałuża nie jest już straszna.

Dziewczęcy model Scribble i ich chłopięcy odpowiednik Stomp2, to wyprodukowane w Kanadzie, wodoodporne i w pełni nadające się do recyklingu kalosze. Nowa właścicielka z pewnością pokocha modny fason z klamrą i printem w serduszka, dla chłopców z kolei opcja w rekiny w kolorze granatowym i szarym z intensywnie zieloną podeszwą. Poza ciekawym wyglądem zadbano również o bezpieczeństwo, projektując podeszwę tak, aby zapewniała stabilizację na mokrym, czy błotnistym podłożu.

Te same wzory, których użyto na kaloszach, można znaleźć również na kurtkach, co z pewnością ucieszy młodych użytkowników. Rodziców z kolei zadowolą takie detale, jak umieszczone w różnych miejscach odblaski, które zwiększą bezpieczeństwo, czy metka, na której można podpisać kurtkę. Pojemne kieszenie przechowają wszystkie najcenniejsze skarby, znalezione przez naszych młodych odkrywców, a dla ochrony przed deszczem, wiatrem i brudem, zastosowano ściągacze na rękawach. Dziewczęcy model Heart i chłopięcy odpowiednik o nazwie Shark, będą doskonałym towarzyszem na deszczowe dni.

Do pełnego zestawu brakuje już tylko spodni, które tak samo jak kalosze i kurtka, powinny być wodoodporne i wytrzymałe. Model Muddy w dziewczęcych i chłopięcych odcieniach, podobnie jak kurtki, wyposażony jest w odblaski dla zwiększenia bezpieczeństwa, oraz gumki przy nogawkach, dzięki którym spodnie nie będą się podciągały i bez problemu będzie można wsunąć na stopy kalosze. Rodzice mogą odetchnąć z ulgą i nie muszą się obawiać odsłoniętych pleców dziecka, kiedy te sięga po coś z ziemi, bowiem w tym modelu zastosowano wysoki stan, zapinany przy ramionach na klamry.

W takim zestawie młodzi odkrywcy przygotowani są na największe ulewy i z całą pewnością wyjdą z nich cało. Rodzice natomiast bez obaw mogą patrzeć na skoki przez kałuże, czy zabawy w mokrej trawie.

Więcej na: www.kamik.com

Translate »