KEEN – wytrzymałe śniegowce dla dzieci

KEEN – wytrzymałe śniegowce dla dzieci

Grudzień w pełni, święta za pasem, a już lada moment nadejdą długo wyczekiwane ferie zimowe. I choc być może w wielu miejscach w Polsce w tym momencie właśnie świeci słońce, a temperatura jest wysoko powyżej zera, to wielu z nas wybiera się na świąteczno – noworoczne wyjazdy w miejsca, gdzie aura jest już dużo bardziej zimowa. W końcu trudno wyobrazić sobie tę porę roku bez rodzinnych szaleństw w śniegu.

A szczególnie trudno wyobrazić to sobie dzieciom. One czekają cały rok na taką okazję. Lepienie bałwana, sanki, albo po prostu niekończące się szaleństwa w białym puchu, to dla nich spełnienie marzeń, a dla rodziców.. wyzwanie. Co zrobić, żeby ich pociechy nie zmarzły i mogły czerpać z tych zabaw maksimum przyjemności? Naprzeciw oczekiwaniom wymagających dzieci i rodziców wychodzi marka KEEN, która przygotowała kilka modeli specjalnie po to, żeby uprzyjemnić rodzinne zimowe szaleństwa.

kids-trezzo-wpKids_Pagosa_Mid_WP

Na długie zimowe wędrówki w śniegu sprawdzi się Kids Trezzo WP – wytrzymały but wędrówkowy dla małych podróżników. Ten lekki, szybki i funkcjonalny but posiada wodoodporną i oddychającą membranę KEEN.DRY i izolację KEEN.Warm. Trzy rzepy zapewnią, że but utrzyma komfort małych stóp nawet w najcięższych śnieżnych warunkach. Zaprojektowany specjalnie dla dzieci Pagosa Mid WP także spełnia wyjątkowe potrzeby młodych użytkowników. Mokra pogoda i śliski teren są niczym dla wodoodpornej membrany i wodoodpornej skórzano-meshowej części wierzchniej buta. Bezpieczny system wiązania jest prosty w obsłudze dla małych rąk i zapewnia dobre trzymanie się buta przez długie godziny przygód na świeżym powietrzu.

kids-basin-wp

Dziewczynki z pewnością ucieszą się z na ciepła i komfortu, jaki zapewni im nowy model Kids Basin WP. W każdy śnieżny dzień, zarówno ten spędzony w mieście jak i na narciarskich feriach, ten but zapewni ciepło dzięki z 200 gramowej ocieplinie KEEN.WARM, do produkcji której wykorzystywany został między innymi bambus. Dzięki takiej izolacji stopa będzie miała zapewniony komfort cieplny w najcięższych warunkach, natomiast wodoodporna i oddychająca membrana KEEN.DRY zagwarantuje jej długotrwałą ochronę przed wilgocią.
Wykonany ze skóry nubuck’owej i wodoodpornej tkaniny wierzch modelu Basin WP wyposażony jest również w specjalny system sznurowania „Bangee”, który nie pozwala wilgoci przedostać się do wnętrza buta, natomiast jego gumowa podeszwa zapewnia solidną przyczepność nawet podczas zabaw na bardzo mokrej i śliskiej powierzchni.

KIDS-GIRL'S-BERN-WP

Stylowe młode damy ucieszą się z Kids Girl’s Bern WP. Ten model, to ukłon w stronę damskich butów Bern Baby Bern. Posiada wodoodporną skórzaną część wierzchnią i stylowe klamry. Zamek błyskawiczny sprawia, że zakładanie i ściąganie tego buta jest łatwe i szybkie.
Elegancki look zapewnia mu stylowe wykończenie szwów, któremu marka KEEN poświęciła w tym sezonie szczególną uwagę.

KIDS KOVEN LOW WP

Wszyscy ci, którzy spędzą czas świąt i ferii zimowych przede wszystkim w mieście, z pewnością docenią model Kids Koven Low WP. Mokra pogoda i śliski teren są niczym dla wspomnianej już membrany KEEN.DRY, w którą również ten model został wyposażony. Wodoodporna skórzano-meshowa część wierzchnia oraz prosty w obsłudze dla małych rąk i bezpieczny system wiązania zapewniają dobre trzymanie się buta przez długie godziny przygód na świeżym powietrzu. Wspaniałym, uniwersalnym rozwiązaniem dla małych rozrabiaków będzie także wyrafinowany i stylowy model Kids Garrison WP. Sportowe, nadajace się do zabawy, a jednocześnie odpowiednie do bardziej eleganckich szkolnych strojów buty, to więcej niż tylko buty sezonowe. Za sprawą wodoodpornej oddychającej membrany i skórzanej części wierzchniej pasują idealnie na co dzień, ale zapewniają także odpowiednią przyczepność kiedy potrzeba.

Podsumowując, wyposażone w buty KEEN dzieci, opuszczając rano dom mogą być pewne, że żadna pogoda ich nie zaskoczy. Zarówno podczas ferii zimowych w górach, jak i podczas miejskiej pluchy, jedyne co będzie się liczyć, to dobra zabawa. Zapraszamy na stronę internetową KEEN www.keen.pl, gdzie dostępny jest jeszcze szerszy wachlarz modeli zimowych butów dla dzieci.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »