Klasyki The North Face w lifestyle’owej odsłonie Legendarna odzież w nowym miejskim wydaniu

Klasyki The North Face w lifestyle’owej odsłonie Legendarna odzież w nowym miejskim wydaniu

Narodzone w górach, stworzone z myślą o dalekich wyprawach. Dziś wracają jako miejskie odpowiedniki, przystosowane do potrzeb nowoczesnego odkrywcy, który ceni sobie połączenie klasycznego stylu z nowoczesną technologią.

Mountain Murdo Light Parka i damska Cagoule Light Parka, to miejskie, przeciwdeszczowe kurtki The North Face, inspirowane krojem outdoorowych klasyków wyprawowych z lat 60-tych i 70-tych. Kiedyś ich pierwowzory pomagały swoim użytkownikom przesuwać granice i odkrywać nieznane, dziś są prawdziwymi ikonami, na których wzorują się projektanci.

Mountain Murdo Light Parka powstała na bazie ekspedycyjnej kurtki The North Face McMurdo. To prawdziwy górski klasyk przystosowany do potrzeb miejskiego odbiorcy. Jest wodoodporna, posiada duże alpejskie kieszenie, zachowując przy tym elegancki krój.

Cagoule Light Parka, która ujrzała światło dzienne w 1968 roku, była elementem wyposażenia wspinaczy i miała zapewniać ochronę w razie nagłego pogorszenia się warunków pogodowych. Dziesięciolecia innowacji doprowadziły do stworzenia nowego, stylowego kroju, ale udało się zachować przy tym najważniejszą cechę Cagoule Light Parka, jaką jest pełną swoboda ruchów.

„Kiedyś rewolucja, dziś ikony. Tak najlepiej opisać można te dwa produkty, które były niezwykle innowacyjne i zaawansowane w momencie wprowadzenia ich na rynek. Przetrwały próbę czasu, by w pełni zasłużyć na miano legendarnych”, wyjaśnia Edouard Gros Lifestyle Product Merchant w The North Face®  EMEA

Nowa kolekcja będzie dostępna na stronie The North Face: www.thenorthface.com

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można również na portalach społecznościowych:

Instagram: @TheNorthFace

Twitter: @TheNorthFaceEU

Facebook: www.facebook.com/thenorthface

Google+: plus.google.com/+TheNorthFace

Translate »