Kochamy Deszcz! (#WeLoveRain)

Deszcz jest częścią codziennego życia w Norwegii, gdzie w 1877 roku powstała marka Helly Hansen. Marka od ponad wieku organizuje przygody na świeżym powietrzu w obliczu zmieniającej się pogody.

WLR-FB_851x315

Nie pozwól, by deszcz powstrzymał Cię od kolejnej przygody. Opublikuj swoje zdjęcia na deszczu na Instagramie z hashtagiem #HellyHansen i #WeLoveRain. Daj sobie szansę na wygranie wycieczki do jednego z najbardziej deszczowych miast świata: Bergen w Norwegii.

2_RW_1_WOMAN_CATWALK_1_009_15

W położonym na zachodnim wybrzeżu Norwegii Bergen, deszcz pada średnio 200 dni w roku i na miasto spada średnio rocznie 2250 mm wody. W planie wycieczki będzie odwiedzenie nie tylko drugiego, co do wielkości miasta w Norwegii ale również krainy Vestlandet ze spektakularnymi fiordami, górską scenerią i polami lodowymi.

2_RW_3_WOMAN_3_0009

Inspirowana żeglarskimi korzeniami oraz nowoczesnym skandynawskim wzornictwem, kolekcja okryć przeciwdeszczowych wiosna-lato 2015 z pewnością będzie odpowiednia niezależnie od warunków pogodowych.

2_RW_4_WOMAN_2_0059

#WeLoveRain to najnowszy interaktywny konkurs organizowany przez Helly Hansen. Konkurs trwa od 31 marca do 23 kwietnia. Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na www.hellyhansen.com/weloverain
Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy powodzenia!

Źródło: Informacja prasowa

Translate »