Kołdra i poduszka na lato

Kołdra i poduszka na lato

Kiedy temperatura w ciągu dnia nie schodzi poniżej 20 stopni C to znak, że przyszedł czas na zmianę pościeli na letnią. Dopasowana do pory roku kołdra i poduszka to gwarancja komfortowego snu, który ma ogromny wpływ na koncentrację i ogólne samopoczucie w ciągu dnia. Wendre podpowiada na co zwracać uwagę przy wyborze letniej pościeli.

Kołdra na lato
Idealna kołdra na lato powinna być przewiewna, ale jednocześnie wytrzymała i lekka. Najlepiej wybrać cienką, delikatną kołdrę, wtedy organizm nie będzie się przegrzewał. Wszystkie te cechy posiada model Soft Line Interfacing marki Wendre. Kołdrę wykonano z materiałów syntetycznych, a struktura poszycia nie sprzyja osadzaniu się kurzu, tym samym minimalizując rozwój roztoczy i ich alergenów. Wypełnienie kołdry, dzięki specjalnemu pikowaniu, nie ma tendencji do przemieszczania się
i zbijania. Soft Line Interfacing to zdrowy i higieniczny wypoczynek
w domu, a w słoneczny dzień na pikniku w parku czy ogrodzie.

malmo_poduszka_w_opakowaniu_pojedyncza[5]
Pamiętaj o wymianie poduszek
Jeśli nie chcesz odczuć dyskomfortu podczas snu, wymieniaj poduszki przynajmniej 2 razy w roku dopasowując je do aktualnej temperatury. Podczas prawdziwych upałów szczególnie ważne jest to, aby pościel dobrze filtrowała powietrze i odprowadzała ciepło z organizmu. Wybierając poduszkę dostosowaną do wysokich, letnich temperatur należy zwrócić uwagę na prawidłowe odprowadzanie wilgoci – pozwoli to uniknąć pocenia się podczas snu. Komfort użytkowania zależy w dużej mierze od wypełnienia. Powinno być miękkie i przewiewne, a jednocześnie nie powinno zbijać się podczas użytkowania. Model Malmo Cotton marki Wendre posiada specjalnie opracowane wypełnienie sprężyste, a jednocześnie dające stabilne oparcie głowy podczas snu. Poszycie wykonano z naturalnej bawełny, która pozwala na doskonałą cyrkulację powietrza. Użycie naturalnych materiałów zapewnia niezwykłą wytrzymałość i odporność poszycia, a jednocześnie doskonale odprowadza wilgoć. Natomiast oryginalne pikowanie sprawia, że wypełnienie utrzymuje się na miejscu.

Latem, kiedy reakcje uczuleniowe szczególnie się nasilają, ważne jest aby produkty codziennego użytku stworzone były z odpowiednich surowców. Nowoczesne technologie wykorzystywane w produkcji poduszek i kołder Wendre sprawiają, że produkty są przyjazne dla alergików. Odpowiada za to poszycie poduszek i kołder, które zapobiega osiadaniu roztoczy i ich alergenów. Pościel marki Wendre posiada pozytywne wyniki testów klinicznych. Wypełnienie kołdry Soft Line oraz poduszki Malmo Cotton to 100% kulki z recyklowanego włókna HCS. Zarówno kołdry jak i poduszki można prać w domowej pralce automatycznej.

Kołdra Soft Line Interfacing dostępna jest
w rozmiarze:
155×200 sugerowana cena detaliczna: 15,90

Poduszla Malmo Cotton dostępna jest w rozmiarze:
50×60 sugerowana cena detaliczna: 24,90
70×80 sugerowana cena detaliczna: 34,90

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

Translate »