Kolekcja Mountain od Helly Hansen

Kolekcja Mountain od Helly Hansen

Często zmieniające się warunki atmosferyczne w górach są nieuniknione. W trosce o nasze bezpieczeństwo i ochronę marka Helly Hansen stworzyła kolekcję Mountain, podczas projektowania której współpracowała z doświadczonymi przewodnikami i ratownikami górskimi. Ich wiedza pozwoliła projektantom marki wypracować linię ubrań, która zapewnia maksymalny komfort nawet podczas kilkudniowych wypraw w góry. Kolekcja zawiera między innymi  modele spodni technicznych oraz lekkich, puchowych kurtek. Projektanci zadbali o drobne detale, tak, aby każdy produkt był praktyczny i dostosowany do trudnych, górskich warunków.

Norweska marka jak zawsze stawia na mobilność i ochronę wykorzystując, w kolekcji Odin Huginn Pant dla mężczyzn i Odin Muninn Pant dla kobiet, materiał softhell. Dodatkowym atutem jest specjalna powłoka DWR zapewniająca najwyższą ochronę przed przemakaniem. Odpowiedni krój warstwy softshell zapewnia swobodę ruchów przy zmiennych warunkach. Specjalnie zaprojektowane uchwyty suwaków gwarantują pewny chwyt.

 

Lekką kurtkę puchową Verglas Light Jacket dla mężczyzn i kobiet to nowa odsłona bestsellerowego modelu norweskiej marki.  Verglas wykonano z wyjątkowego materiału softshell. Jest on idealny do utrzymania ciepła i przewiewności w miejscach, w których tego najbardziej potrzebujesz. Kurtka wypełniona jest gęsim puchem w kombinacji z ociepliną Primaloft  i może być niezależną warstwą zewnętrzną lub dociepleniem wewnętrznym.  Lekka i elastyczna kurtka to sprawdzony element w każdych warunkach outdoorowych.

Translate »