Kolekcja odzieży narciarskiej Helly Hansen

Kolekcja odzieży narciarskiej Helly Hansen

Mocne, nowoczesne wzornictwo i bezkompromisowa jakość. Helly Hansen potrafi łączyć to, co najlepsze w swoich kolekcjach narciarskich.

Kurtki i spodnie wykonane są z innowacyjnych tkanin technicznych, które testowane są w najbardziej ekstremalnych warunkach na ziemi. Nie przemakają i całkowicie chronią przed wiatrem. Krój kurtek został zaprojektowany we współpracy z zawodowymi narciarzami – przemyślane kieszenie, kształt i regulacja kaptura – to proste, intuicyjne rozwiązania, dzięki którym jazda na nartach to czysta przyjemność.

Trójwarstwowa tkanina Helly Tech Professional jest elastyczna i pozwala na swobodę ruchów.

Uzupełniona systemem mechanicznej wentylacji H2Flow gwarantuje przewiewność i szybkie dostosowanie do warunków zewnętrznych i dynamiki ruchu.

Kurtki docieplane są lekką ale bardzo skuteczną włókniną Primaloft, która nie chłonie wody i daje przyjemne ciepło.

Ogromnym atutem kolekcji jest wzornictwo – mocne, nowoczesne i sportowe, zawsze uwzględniające elementy odblaskowe Hi Viz. To one zapewniają nam bezpieczeństwo na stoku – jesteśmy widoczni dla innych narciarzy,

W kurtki wbudowano kieszeń ratunkową – Life Pocket – która wydłuża żywotność baterii telefonów izolując je od mrozu

W kolekcji wyróżnia się bestsellerowa linia ULLR – inspirowana techniką free ride – z wydłużonym krojem, bardzo lekko ocieplana, najlżejsza a jednocześnie najbardziej wytrzymała.

Klasyczna linia modeli resort – to najwyższej jakości ocieplenie, styl i technologia

Kolekcja dostępna na www.hellyhansen.com

 

O Helly Hansen

Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.

Dzięki  doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry.  Firma jest też  autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w odzieży technicznej.

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 50 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich.

Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com.

.

Translate »