Kolekcja podróżnicza – Lato 2021

Kolekcja podróżnicza – Lato 2021

CIMALP, urodzony w 1964 roku, ma na swoim koncie wiele podróży po całym świecie, od tych najbardziej przyjaznych do tych najbardziej nieprzyjaznych. Od polarnej pokrywy lodowej po pustynię, od gór po lasy deszczowe, pieszo, na nartach, autobusem lub na słoniu… Wiemy, co to znaczy projektować ubrania, które ułatwiają życie i zapewniają komfort, ochronę i praktyczność, aby stawić czoła niewiadomym na czekającej nas drodze. Nasza kolekcja 2021 nie jest wyjątkiem. Każda tkanina, każda technologia, każdy szczegół, zostały przemyślane tak, aby były wytrzymałe, oddychające, pakowne, przeciw UV, szybkoschnące, rozciągliwe lub przeciw komarom. Aby każda podróż stała się niezapomnianym wspomnieniem.

Koszule

Koszule podróżne Cimalp z długim lub krótkim rękawem, dla mężczyzn lub kobiet, wykonane są z lekkiej, szybkoschnącej tkaniny, nasączonej EULAN®, środkiem przeciw komarom i kleszczom. Łatwe w utrzymaniu, odporne, kompaktowe, są idealnym wyposażeniem dla ostrożnych poszukiwaczy przygód.
Kieszenie na piersiach, otwory wentylacyjne na plecach, podwijane rękawy, podwójne kołnierze chroniące przed słońcem, mała ściereczka z mikrofibry do czyszczenia okularów po wewnętrznej stronie prawej kieszeni, zaczepy do suszenia pozwalające na powieszenie odzieży w dowolnym miejscu bez użycia klamerek, przeciw UV… Czy wspominaliśmy już, że jesteśmy specjalistami?

Spodnie

Spodnie podróżne firmy CIMALP noszą nazwy EXPLORE, AVENTURE lub TRAVEL. Są wytrzymałe dzięki tkaninie rip stop i posiadają impregnację EULAN® przeciwko komarom, idealne na wędrówki i letnie spacery. Posiadają również niewidoczne kieszenie, mini kompas, ściereczkę z mikrofibry, są pełne niespodzianek !
Dostępne są w wersji z krótką lub długą nogawką, 2 w 1 (odpinane nogawki) lub zwykłej, dla kobiet i mężczyzn. Posiadają również ochronę przed promieniowaniem UV (UPF 40).

Szorty i spódnice

Nie jest tajemnicą, że wszechstronne szorty trekkingowe Cimalp są lekkie, wygodne, wytrzymałe i rozciągliwe.
Wykonane z efektywnych materiałów, takich jak 3D-Flex®, Kevlar®, ripstop, zapewniają duży komfort i swobodę ruchów podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Zapewniają doskonałe zarządzanie wilgocią, są dostępne w różnych długościach i chronią przed promieniowaniem UV (40 UPF).

Czapki i kapelusze

Nasze trwałe czapki i kapelusze są wykonane z lekkiej, solidnej, wzmocnionej tkaniny ripstop. Oferują niezrównaną ochronę przed słońcem dzięki zwijanej tylnej osłonie i są dostępne w szerokiej gamie kształtów i kolorów.

Kolekcja Podróżna Cimalp 2021 jest dostępna wyłącznie online na www.cimalp.pl/pl

Translate »