Kolekcja Skechers SS17

Kolekcja Skechers SS17

Na sezon wiosna/lato 2017 amerykańska marka Skechers stawia na komfort i wygodę. W nowym sezonie prezentuje linie dla kobiet, mężczyzn oraz wyjątkowe modele dla dzieci.

Skechers Originals
Kolekcja Originals to klasyka Skechers, prawdziwy retro styl. Klienci znajdą w niej buty niskie, za kostkę, modele damskie tradycyjne i na koturnach. Do produkcji butów wykorzystano różnego rodzaju materiały, jak zamsz, tkaniny, nylon i skórę. Nie można zapominać także o wyróżniającej Skechers bogatej palecie kolorystycznej. Podobnie jak w pozostałych kolekcjach nie może zabraknąć kultowej już wkładki Skechers Memory Foam. Niezwykle miękka podeszwa wewnętrzna dopasowuje się do stopy i zapewnia przyjemne uczucie nawet po wielu godzinach.

Linia damska 
Podstawowymi zasadami, na których Skechers oparł swoją kolekcję butów damskich i męskich, są lekkość, komfort i styl retro.

Kolekcja GO Walk 
W sezonie wiosna/lato 2017 wszechstronna kolekcja Skechers GO Walk wyróżnia się maksymalną elastycznością. Stanowi ona połączenie najlepszych modeli z oferty Skechers na czas wolny. Model GOflex Walk przekonuje swoją rewolucyjną podeszwą zewnętrzną, która porusza się wraz z każdym krokiem, obraca się i dopasowuje optymalnie do indywidualnego stylu chodzenia każdej osoby. Model GOstep posiada wąski kształt, dzięki czemu stopa staje się optycznie mniejsza. Nowością jest model GOwalk 4, który wyróżnia sportowy styl. Dzięki pozbawionej w zasadzie szwów warstwy zewnętrznej modele z kolekcji GOwalk pasują na każdą stopę, a wariant Slip On gwarantuje łatwe zakładanie butów. We wszystkich modelach wykorzystano podeszwę wewnętrzną Skechers Goga Mat®, która przy każdym kroku amortyzuje uderzenie.

Linia męska 
Buty sportowe
Przygotowując kolekcję butów męskich na sezon wiosna/lato, Skechers poszedł także do przodu. Nowe modele dla mężczyzn Skech-Air, Skech-Flex, Skechers Burst, Skechers GOwalk 4 i Skechers GOflex nadają się świetnie na trening, a także stanowią idealną alternatywę na czas wolny. Modele z kolekcji sportowej dla mężczyzn posiadają różnego rodzaju podeszwy zewnętrzne. Wkładka wykonana jest z materiału Skechers Air-Cooled Memory Foam, który amortyzuje każdy krok.


Kolekcja dla mężczyzn Relaxed Fit
W butach Skechers Relaxed Fit każdy będzie czuć się nie tylko wygodnie, ale także modnie przez cały dzień. W modelach z kolekcji Relaxed Fit wykorzystano różnego rodzaju materiały zewnętrzne, jak zamsz, płótno i skórę. Wszystkie łączy jednak jedno – niezwykle miękka podeszwa wewnętrzna Relaxed Fit, która ma decydujące znaczenie. Dzięki specjalnej elastycznej wkładce wewnętrznej w butach chodzi się niczym po chmurach, zachowując jednocześnie swobodny wygląd.

Dzieci 
W sezonie wiosna/lato 2017 Skechers stawia w kolekcji dziecięcej na światło, połysk i emotikony.

Skechers S-Lights /Energy-Lights
Już w przeszłości w ofercie Skechers ważne miejsce zajmowały buty dziecięce z efektami świetlnymi i równie ważne pozostaną one w dalszym ciągu, zarówno w kolekcji dla dziewcząt, jak i dla chłopców. Dzięki temu obie kolekcje Lights pozostają zgodne z najważniejszymi stylami. W sezonie wiosna/lato 2017 w modelach S-Lights wykorzystano takie materiały zewnętrzne, jak dżins i siatkę, a także elementy metaliczne. Nie można zapominać także o charakterystycznej dla Skechers bogatej palecie kolorystycznej.

Twinkle Toes 
Kolekcja butów Twinkle Toes odznacza się efektami świetlnymi, buty wyróżniają się w szczególności dzięki żywym kolorom, błyszczącym elementom ozdobnym i metalicznym. Przy projektowaniu butów Twinkle Toes nie zapomniano o komforcie i lekkości. Wśród butów z tej kolekcji wzrok przyciąga model ozdobiony emotikonami we wszystkich kolorach tęczy, który gwarantuje dobry nastrój i odpędza nudę.

Buty sportowe 
Kolekcja sportowa dla dzieci jest odzwierciedleniem kolekcji sportowej dla dorosłych. Dzięki inspiracji wesołą paletą barw pozostałych kolekcji dziecięcych buty sportowe wyróżniają się na ulicy swoimi różnorodnymi kolorami. Dodatkowo buty zostały wyposażone w znaną z telewizji, niezwykle miękką podeszwę wewnętrzną Skechers Memory Foam, która dopasowuje się do stopy i sprawia, że chodzenie staje się czystą przyjemnością.

Translate »