Koniec zgadywania

Koniec zgadywania

Najnowsze urządzenia golfowe Garmin® – zegarek GPS Approach S10 i dalmierz laserowy z GPS Approach® Z80 – podpowiedzą jaka jest odległość do greenów i hazardów, a także ich kształt i układ. To wszystko na ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie. A to dopiero początek ich możliwości…

Garmin rozbudowuje rodzinę urządzeń przeznaczonych dla miłośników gry w golfa. Pierwszą nowością jest zegarek Approach S10. Łatwe w obsłudze urządzenie, bazując na lokalizacji GPS, automatycznie wyszukuje pole golfowe z ponad 41 000 załadowanych fabrycznie do jego pamięci, i wskazuje odległość do początku, środka i końca greenu dla każdego dołka. Może także wyświetlić odległości do przeszkód terenowych, dołków typu ‘dogleg’ czy layupów. Podczas rozgrywki, zegarek automatycznie przełącza się pomiędzy dołkami, a gracze mogą wprowadzić do jego pamięci swoje wyniki. Po zakończeniu gry urządzenie Approach S10 pokazuje jaki dystans został pokonany w trakcie danej rundy oraz czas jej trwania.

Jeżeli informacje wyświetlane przez zegarek to za mało, można sięgnąć po laserowy dalmierz GPS Approach Z80, który jest w tej chwili najdokładniejszym urządzeniem tego typu na rynku. Pozwala on zmierzyć odległość do obiektu lub flagi z dokładnością do 25 cm. Po namierzeniu flagi w wizjerze wyświetlana jest kolorowa nakładka CourseView 2D z układem i odległością do początku i końca greenu oraz przeszkód. Dalmierz automatycznie określa, do którego dołka grasz i dostarcza informacji na temat normy uderzeń. Przelicza też odległość w oparciu o różnice wysokości terenu między miejscem uderzenia a celem oznaczonym na mapie, a nawet wyznacza na mapie łuk 2D, dzięki któremu można zobaczyć, jakie są możliwości gry przy określonej długości uderzenia. Urządzenie ma nawet funkcję PinPointer, która pomaga ustalić kierunek do greenu przy uderzeniach z zasłoniętym widokiem.

Approach S10 i Approach Z80, eliminując konieczność zgadywania odległości do danego dołka czy przeszkody, pozwalają graczom skupić się na kolejnych uderzeniach i poprawić swoje wyniki. Doskonale wpisują się w rozbudowaną kolekcję produktów Garmin, w której miłośnicy gry w golfa na każdym poziomie, znaleźć mogą urządzenia z możliwościami i funkcjami dopasowanymi do swoich potrzeb i umiejętności.

Translate »