Konkurs Rab Polska!!!

Konkurs Rab Polska!!!

Rab Polska ogłasza konkurs na Facebook’u – łatwy i przyjemny, dający Wam możliwość na pokazanie swoich zdolności twórczych, poczucia humoru i kreatywnego podejścia do tematu. Konkurs jest skierowany do wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, z naciskiem na dyscypliny górskie, choć nie tylko.

Nagrodą w konkursie będzie torba ekspedycyjna Rab o pojemności 80L – Kitbag 80 QP-09-BU o wartości 449 zł.

Zwycięzcą konkursu zostanie ta osoba, której przysłana odpowiedź będzie najbardziej oryginalna i zrobi na członkach komisji konkursowej największe wrażenie. Komisja konkursowa, składająca się z trzech wybranych przez organizatora konkursu osób, dokona przeglądu wszystkich nadesłanych odpowiedzi i wybierze jedną, której nadawca otrzyma nagrodę konkursową.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zamieścić pod postem konkursowym odpowiedź na następujące pytanie – jakie produkty Rab robią na Was największe wrażenie i dlaczego, oraz jakie było Wasze pierwsze skojarzenie, kiedy usłyszeliście o marce Rab? Drugim niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu w komentarzu (wraz ze zgłoszeniem konkursowym) pod postem konkursowym na profilu Organizatora poprzez następujące słowa: „Akceptuję Regulamin Konkursu Rab Polska! Oraz zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora w celu przeprowadzenia i ogłoszenia wyników Konkursu”.

Konkurs startuje w najbliższy poniedziałek 24.09.2018 od godziny 12.00 i potrwa do niedzieli 01.10.2018 do godziny 23.59

Przy okazji prosimy o udostępnienie naszego postu wśród znajomych i miłośników sportu i wypraw górskich – niech każda zainteresowana osoba będzie miała szansę na zwycięstwo.

Lubisz naszą stronę – daj LIKE – i przekaż dalej – https://www.facebook.com/rabpolska/

Translate »