Korzystaj z życia razem z Helly Hansen i darmowym Ski Pass

Korzystaj z życia razem z Helly Hansen i darmowym Ski Pass

Świeży śnieg pobudził w Helly Hansen inspirację do kontynuowania udanego programu SkiFree w sezonie 2016/17. Narciarze, którzy kupią wybrane produkty Helly Hansen, otrzymają bonus w postaci jednodniowej karty ski pass lub uprawniającej do zakupu dwóch dni w cenie jednego. Bonus będzie można wykorzystać w jednym z 40 uczestniczących w akcji ośrodkach narciarskich w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie– w prestiżowych ośrodkach jak Aspen i Chamonix oraz w rejonach takich jak Norefjell i ArosaLenzerheide.

W tej edycji SkiFree, Helly Hansen chce świętować współpracę z ośrodkami narciarskimi oraz z niesamowitymi przewodnikami i ratownikami górskimi, którzy każdego dnia na stoku dbają o życie i bezpieczeństwo ludzi. Jak dotąd, ponad 50000 profesjonalistów, w tym 2800 ratowników zaufało Helly Hansen – jej produktom, wytrzymałości, gwarancji poczucia ciepła i komfortu przez długie sezony.

Większość kurtek z zimowej kolekcji na sezon 2016/17 jest objęta programem SkiFree – zarówno modele damskie jak i męskie, w tym nagradzana Elevation Shell Jacket. Szukaj metek „SkiFree”na kurtkach i spodniach narciarskich Helly Hansen dostępnych w wiodących sklepach ze sportową odzieżą zimową.

Na co czekasz? Zabierz swój sprzęt, darmowy ski pass, wyjdź na stok i poczuj, że naprawdę żyjesz!

Translate »