Markowy elektryczny rower Kawasaki o 2 tysiące złotych tańszy na Black Friday

Markowy elektryczny rower Kawasaki o 2 tysiące złotych tańszy na Black Friday

Elektryczne rowery Kawasaki można kupić z 25% zniżką na hasło blackfriday25​ w sklepie 4cv.sklep.pl. Dodatkowo w sklepie 4cv wszystkie urządzenia marki Becker, SmartGPS, Motorla i Smartgps można kupić też z 25% rabatem na to samo hasło. Promocja trwa od Czarnego Piątku (23.11) przez cztery dni.

Elektryczny rower górki Kawasaki wyposażony jest w 36-Voltowy, zintegrowany z ramą akumulator Panasonic o pojemności 9Ah oraz silnik o mocy 250W. Amortyzowany przedni widelec, hamulce tarczowe i przerzutka Shimano ułatwiają  jazdę terenową, a siła mięśni wspomagana napędem elektrycznym pozwala na szybsze pokonywanie o wiele większych dystansów i wzniesień, w porównaniu do zwykłego roweru. Podobnie jak klasyczne jednoślady Kawasaki Electric Trekking MTB posiada uniwersalną, 53cm ramę, kierownicę i pedały. Umieszczenie silnika w tylnej piaście oraz integracja akumulatora z ramą powodują, że elektronika nie rzuca się w oczy i w pierwszej chwili trudno odróżnić go od tradycyjnego roweru górskiego. Model Kawasaki Electric Trekking MTB wyróżnia tryb WALK, dzięki któremu rower samodzielnie porusza się z prędkością do 6 km/h. Uruchamia się go dzięki specjalnemu panelowi, który pozwala włączyć wspomaganie i przełączać się między trybami.

Nowoczesny rower elektryczny renomowanej, japońskiej marki Kawasaki TREKKING LADY KX-E-TREKLADY51 jest wyposażony w silnik Bafang Rear o mocy 250W i 36-Voltowy zintegrowany w ramie akumulator Panasonic o pojemności 9Ah. Komfort jazdy zapewniają 7-biegowe przerzutki Shimano Tourney oraz przedni amortyzator.

Dodatkowo w sklepie 4cv.sklep.pl wszystkie urządzenia marki Becker, SmartGPS, Motorla i Smartgps można kupić też z 25% rabatem na to samo hasło blackfriday

25% rabat na hasło blackfriday w sklepie www.4cv.sklep.pl od 23-26.11.2018 obejmuje rowery elektryczne Kawasaki i produkty marki Becker, Motorola, Smartgps i Rider.

Translate »