Men Expert Survival Race 2015

Men Expert Survival Race 2015

Men Expert Survival Race to cykl miejskich biegów z przeszkodami organizowany w największych Polskich miastach. Jest to wydarzenie dla wszystkich ludzi poszukujących nowych, ekscytujących przygód. Survival to nowe wyzwanie dla osób, które trenowały do tej pory tradycyjne sporty biegowe oraz idealna szansa by sprawdzić swoją sprawność, wytrzymałość i waleczność. W tym roku będziemy ścigać się na specjalnie przygotowanym torze przetrwania osadzonym w miejskiej dżungli.

Czym zaskoczy Was Men Expert Survival Race w sezonie 2015? Czy możecie liczyć na ulepszone konstrukcje i nowe przeszkody? Zdecydowanie tak! Organizatorzy działają na pełnych obrotach od ostatniej edycji, która odbyła się na Poznańskiej Malcie i zapewniają, że nadchodzące wydarzenia przyniosą dużo nowości.

grafika wrocław facebook
Pierwsze uderzenie we Wrocławiu

Pierwsze uderzenie miejskiego cyklu biegów Men Expert Survival Race w 2015 roku odbędzie się we Wrocławiu. Już 24 maja śmiałkowie wystartują na ulepszonej trasie biegu. Podczas tej edycji survivalowy szlak przebiegać będzie przez tereny Morskiego Oka i okolice Stadionu Olimpijskiego.

Na uczestników biegu czekać będzie 30 specjalnych przeszkód, które zostaną sukcesywnie ujawniane przez organizatora. Resztkę sił ze śmiałków wyciągnie nadodrzańskie błoto, przeprawa przez muł Morskiego Oka oraz znane uczestnikom pierwszej edycji wzgórze Kilimandżaro i jego okolice. Po za oficjalnie ogłoszonymi przeszkodami trasa zostanie naszpikowana masą niespodzianek, a ich odkrycie pozostawimy uczestnikom na dzień startu.

Men Expert Survival Race to prawdziwe wyzwanie dla osób, które trenowały do tej pory tradycyjne sporty biegowe. Solidna dawka wrażeń oraz prawdziwy wycisk fizyczny jeszcze bardziej motywują do poprawy swojej sprawności przed biegiem. Survivalowa rozgrywka to nie tylko zmagania z własnym ciałem, ale także wspólna zabawa w gronie sportowych zapaleńców oraz możliwość poznania ludzi, których łączy wspólna pasja.

plakat--2015-FINAL-WROCLAW-pantone

Dla kogo?

Dla wszystkich gotowych na potężne uderzenie adrenaliny i prawdziwy pokaz hartu ducha w dążeniu do zwycięstwa – na stanowiska, gotowi, start! W biegu startować mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy uwielbiają rywalizację oraz emocje towarzyszące wydarzeniom sportowym. Wystarczy dawka samozaparcia, chęć do zmierzenia się z własnymi słabościami oraz żądza nowych przygód w życiu. Uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, która trasa jest dostosowana do ich możliwości.

● WARRIOR: trasa łatwiejsza 5km, z 20 przeszkodami, idealna dla wstępujących dopiero na ring Wojowników,
● HERO: trasa o długości 10km, naszpikowana 30 przeszkodami, w sam raz dla wprawionych w boju Bohaterów,
● LEGEND: specjalna fala w każdym z miast tylko dla Orłów 10 km z 30 przeszkodami, (start w elitarnym gronie zawodników, którzy przeszli nasze eliminacje).

glowa SurvivalRace duza

Strefy kibiców

Men Expert Survival Race to jedyna szansa na zobaczenie swojego szefa, faceta lub sąsiada uwalonego błotem. Na wszystkich uczestników oraz kibiców przygotowaliśmy specjalną STREFĘ SR, do której wstęp będzie bezpłatny. Każdy będzie mógł posilić swoje ciało pysznym jedzeniem i kibicować znajomym zmagającym się z trudnościami biegu. Organizator przygotuje również coś specjalnego dla najmłodszych rozrabiaków – mini tor Survival Race KIDS. Jeżeli pogoda dopiszę nam w tym roku to pod okiem naszych ratowników zorganizujemy strzeżone kąpielisko w jeziorze Morskie Oko.

Sponsorem Tytularnym jest firma L’Oreal Men Expert, dzięki której możliwa jest rozbudowa torów o dodatkowe przeszkody oraz atrakcje w dniu wydarzenia. Wspiera nas również Telefonia Komórkowa Mobile Vikings oraz reprezentujący ją Vikingowie, którzy będą czyhać na uczestników na każdym kilometrze naszej trasy.

Wszystkie wydarzenia objęte są honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Prezydenta miasta. Już dziś zacznijcie szykować się do survivalowego uderzenia. Dajcie się porwać sportowym emocjom odkrywając zupełnie nowe oblicze sportu!

Zapisy i więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie www.survivalrace.pl
Aktualności: www.facebook.com/SurvivalRace

Solidna dawkę niezapomnianych wrażeń gwarantuje Organizator >
Firma BRENTO PRODUCTIONS

Translate »