Młociny Kilometry− biegowa akcja dla fundacji Synapsis

Młociny Kilometry− biegowa akcja dla fundacji Synapsis

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się wyjątkowa akcja charytatywna – Młociny Kilometry. Każdy odwiedzający nowo otwarty salon New Balance w warszawskiej Galerii Młociny będzie mógł pomłócić na bieżni i w ten sposób wybiegać środki dla podopiecznych Fundacji Synapsis. Za każdy pokonany kilometr New Balance przekaże Fundacji 10 zł. To więcej niż bieg.

W akcji będzie można wziąć udział od 20 do 27 września. Bieżnia i profesjonalni doradcy będą czekali na wszystkich chętnych do biegania i pomagania w godzinach 14:00 – 20:00. Udział w akcji zapowiedzieli już lubiani i znani pomagacze m.in.: Małgorzata Socha, Basia Kurdej-Szatan, Filip Chajzer, Bartek Olszewski alias Warszawski Biegacz, Krzysztof „Jankes” Jankowski i wielu innych.

Przy okazji pomagania będzie można też wybiegać i zdobyć atrakcyjny rabat na produkty New Balance z linii Sport. Każdy, kto w ramach akcji przebiegnie przynajmniej jeden kilometr, otrzyma od razu 30% upustu. Dodatkowo rabat zostanie powiększony o wartość odpowiadającą średniej prędkości z pokonanego kilometra. Przykładowo kilometr pokonany ze średnią prędkością 8 km/h będzie uprawniał do rabatu w wysokości 38%. A można pobiec o wiele szybciej.

Więcej informacji o akcji na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

Fundacja Synapsis

Od 30 lat zmienia świat dla ludzi z autyzmem. Prowadzi ośrodek diagnozy, terapii i rehabilitacji, przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem, przedsiębiorstwo społeczne, w którym zatrudnione są dorosłe osoby z autyzmem, dom treningowy oraz ośrodek informacyjno-prawny.

#MlocinyKilometry
#NewBalanceRunning
#WiecejNizBieg

Translate »