MY FIRST RUN – adidas Runners powiększa swoje szeregi!

MY FIRST RUN – adidas Runners powiększa swoje szeregi!

Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak? To idealny moment, żebyś dołączył do adidas Runners Warsaw. Stworzyliśmy miejsce w którym można komfortowo trenować, spotykać się i przede wszystkim nawzajem inspirować, co więcej wystartowaliśmy z nowym cyklem treningowym MY FIRST RUN czyli bieganie dla NIE biegaczy!

MY FIRST RUN to cykl dedykowanych treningów dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem pod okiem profesjonalnych trenerów. Przed nami 9 tygodni odkrywania tajników świata biegowego – spotykamy się trzy razy w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek o godzinie 18:00 w adidas Runners Warsaw, ul. Solec 38. Ale to nie wszystko! MY FIRST RUN to nie tylko treningi, to także szereg dodatkowych spotkań, które poszerzą Waszą wiedzę na temat biegania m.in. jakie są najczęstsze kontuzję u biegaczy i jak sobie z nimi radzić? Co jest ważne przy doborze butów treningowych? A także odpowiednie odżywianie i nawadnianie. To doskonały moment, żebyś wkroczył na biegową mapę Warszawy razem z nami!

 

Więcej informacji na www.adidas.pl/adidasrunners/pl_PL oraz na specjalnej grupie Adidas Runners Warsaw na Facebooku. Dołącz do nas!  

Translate »