Największy w Polsce sylwester na stoku tuż-tuż!

Największy w Polsce sylwester na stoku tuż-tuż!

31 grudnia Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla zaprasza na największego
sylwestra na stoku w Polsce. W godz. od 9.00 do 17.00 czynne będą trasy: Wierchomla I i Stonoga, a po przerwie technicznej: od 19.00 Dwie Doliny zapraszają po stronie Wierchomli (wyciąg Wierchomla I) na
zabawę sylwestrową, która potrwa do 3.00 nad ranem.


W sylwestrową noc o północy rozpocznie się widowiskowy pokaz – zjazd z pochodniami. Przez cały czas energetycznej muzyki będzie dostarczał Dj Play oraz czynne będą punkty gastronomiczne: Szałas Bacy, Restauracja „Przy wyciągu” i pub/pizzeria.
W ostatnich latach podczas sylwestrowej zabawy na stoku w Wierchomli Małej bawiło się średnio ok. 1500 osób.


***
Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla to 2 wyciągi krzesełkowe i 7 orczykowych oraz 11 km w większości oświetlonych nartostrad o różnym poziomie trudności. To tu znajduje się jedna z najdłuższych tras zjazdowych w Polsce – 3 km ciągłego szusowania! Narciarze biegowi mają zaś do pokonania 4,5-kilometrowy, niezwykle malowniczy szlak, ciągnący się od górnej stacji Wierchomla I do Bacówki nad Wierchomlą. Dla snowboardowych zapaleńców nie lada gratką jest z kolei jeden z najdłuższych (400 m) w Polsce parków snowboardowych. Snowpark jest całkowicie usypany z ziemi, dzięki czemu snowboardziści nie muszą czekać na srogą zimę. Dwie Doliny to również bogata infrastruktura: liczne obiekty gastronomiczne przy stoku, serwujące między innymi dania kuchni regionalnej, wypożyczalnia, serwis i przechowalnia sprzętu oraz jedna z najlepszych szkół narciarskich – 5 razy z rzędu znajdująca się na podium w Ogólnopolskich Zawodach Instruktorów SITN PZN.

Translate »