Nastaw się na przygodę z Chameleon Shift

Nastaw się na przygodę z Chameleon Shift

Wiosną pora wyruszyć na szlak w poszukiwaniu przygody. Niezastąpionymi kompanami będą wygodne i niezawodne buty. W sezonie wiosna – lato 2015 marka Merrell prezentuje nowe damskie i męskie modele Merrell Chameleon Shift z linii Performance Outdoor. To propozycja dla osób poszukujących lekkiego i elastycznego obuwia do hikingu, które dopasuje się do ruchów stopy oraz zapewni doskonałą przyczepność.

merrell-logo

Gdy przyroda zaczynie budzić się do życia, górskie szlaki i leśne ścieżki na nowo zapełnią rzesze amatorów pieszych wędrówek. Merrell Chameleon Shift to buty zarówno dla osób, które dopiero powracają do formy po miesiącach zimowej hibernacji jak i tych, którzy przez mroźnie miesiące systematycznie pracowali nad siłą i wytrzymałością organizmu. Merrell od ponad trzydziestu lat zapewnia wysokiej jakości obuwie wszystkim entuzjastom aktywnego wypoczynku. Dzięki temu doświadczeniu powstał model Chameleon Shift stanowiący odpowiedź na oczekiwania współczesnych klientów, którzy w butach oprócz stabilności poszukują lekkości i wygody.

Chameleon Shift_65116_399pln

Podczas wędrówek ważna jest dobra amortyzacja. Merrell Chameleon Shift posiadają sprężystą podeszwę środkową MBound TRK™, która zapewnia dobry kontakt z podłożem oraz umożliwia szybkie reagowanie na bodźce i tym samym zwiększa stabilność oraz płynność ruchów. Wykonane z zamszu i siateczki buty starannie dopasowują się do ruchów stopy. Zewnętrzny szkielet wykonany w technologii Stratafuse™ łączy spód oraz wierzch gwarantując wytrzymałość oraz idealnie dopasowuje but do indywidualnych ruchów, a system sznurowania dodatkowo stabilizuje stopę. Podeszwa zewnętrzna Vibram® z agresywnym 5 mm bieżnikiem gwarantuje świetną przyczepność także w ekstremalnych górskich warunkach. Posiada ona drugi stopień w skali twardości podeszwy FIST, co oznacza, że buty sprawdzą się podczas całodziennych wędrówek z niedużym obciążeniem.

Chameleon Shift_64995_399pln

Chameleon Shift_64987_399pln

Chameleon Shift_64983_399pln

Merrell Chameleon Shift cechuje uniwersalne wzornictwo, które sprawia, że buty będą odpowiednie zarówno w górskich warunkach, a w razie potrzeby zdadzą egzamin również w mieście.

Cena: 399zł

Źródło: Informacja prasowa

Translate »